top

GORE-TEX INFINIUM

GORE-TEX® INFINIUM™ to odzież przygotowana z myślą o zmiennej pogodzie. Świetnie sprawdza się w czasie całodziennych aktywności, chroniąc przed chłodem i wiatrem. Całość pomaga zachować optymalny klimat w pobliżu ciała.
Zobacz jako Siatka Lista

58 Produkty

Strona
na stronę
 1. -32%
  Kurtka softshell Maloja Buron - moss
  Kurtka softshell Maloja Buron - moss
  1 223,99 zł 1 799,99 zł
 2. -29%
  Softshell Maloja Auerhahn - stone
  Softshell Maloja Auerhahn - stone
  738,39 zł 1 039,99 zł
 3. -34%
  Płaszcz damski Maloja Zeder - squirrel
  Płaszcz damski Maloja Zeder - squirrel
  1 253,99 zł 1 899,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

58 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

GORE-TEX® INFINIUM™ - nowoczesna technologia na każdy dzień

Poszukujesz wszechstronnej odzieży na zmienne warunki pogodowe, ale niekoniecznie potrzebujesz kurtki przeciwdeszczowej? Odzież GORE-TEX® INFINIUM™ to idealny wybór zawsze wtedy, kiedy prognoza nie przewiduje całodziennych opadów deszczu. Priorytetem jest bowiem zapewnienie ciału optymalnego klimatu w czasie aktywności fizycznej. Jak go uzyskano? Przed wszystkim skupiono się na zapewnieniu maksymalnej oddychalności, a więc zastosowano takie materiały, które pozwalają na szybkie odprowadzanie na zewnątrz cząsteczek pary wodnej. Dzięki temu w pobliżu skóry panują optymalne warunki nawet wtedy, kiedy podejmujemy intensywniejszy wysiłek. Ponadto materiały GORE-TEX® INFINIUM™ oferują bardzo dobrą ochronę przed wiatrem. Pomaga to zminimalizować efekt szybkie wychłodzenia zimnymi podmuchami wichru. W połączeniu z wysoką oddychalnością otrzymujemy odzież, która doskonale sprawdza się w czasie intensywnego wysiłku, jak również na co dzień. Wysoka wszechstronność sprawia, że kurtki i bluzy wykonane w tej technologii świetnie sprawdzają się podczas każdego aktywnego dnia, doskonale adaptując się do zmiennych warunków. Ponadto materiały te bardzo wolno namakają, co zapewnia nieco więcej czasu na poszukanie schronienia w razie przelotnych opadów.

Zalety GORE-TEX® INFINIUM™

Oddychalność

Specjalnie dobrane materiały i membrany gwarantują błyskawiczne odprowadzanie wilgoci do zewnętrznych warstw odzieży, skąd może ona odparować. Pozwala to zapewnić maksymalnie komfortowe warunki nawet podczas bardziej intensywnych aktywności fizycznych.

Ochrona przed wiatrem

Materiały z technologią GORE-TEX® INFINIUM™ świetnie zabezpieczają przed wychładzającymi podmuchami wiatru. Odzież ta doskonale sprawdza się w wietrzne dni, oferując optymalne warunki do uprawiania wielu aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Stanowi optymalny wybór na zmienne warunki pogodowe.

Optymalna termoregulacja

Odzież z technologią INFINIUM™ zapewnia wyśmienitą termoregulację. Chroni przed zbyt szybkim wychłodzeniem, a jednocześnie zapewnia wysoką oddychalność, która pozwala pozbyć się nadmiaru wilgoci i ciepła w czasie bardziej intensywnego wysiłku. Wszystko to przekłada się na zachowanie optymalnej temperatury w pobliżu skóry.

Maksymalna wygoda GORE-TEX® INFINIUM™

Odzież wykonana w tej technologii często cechuje się właściwościami elastycznymi. Dzięki temu zapewnia wysoki komfort użytkowania, nie krępuje ruchów i pozwala na pełną swobodę zarówno na co dzień, jak i podczas wymagających aktywności górskich.

Podstawowa ochrona przed wodą

Wybrane modele zapewniają podstawową ochronę przed wodą. Oznacza to, że przetrwają mżawkę czy przelotne opady deszczu, pozwalając poszukać schronienia. Jeśli jednak poszukujesz w pełni wodoodpornej odzieży sprawdź klasyczne, wodoodporne membrany GORE-TEX®.

Odzież GORE-TEX® INFINIUM™ do wielu aktywności

Niezwykle wysoka wszechstronność odzieży tego typu sprawia, że wśród zróżnicowanej oferty topowych marek outdoorowych znajdziemy modele przygotowane do wielu aktywności. Klasyczne kurtki i bluzy turystyczne i górskie świetnie sprawdzą się w przejściowych porach roku i umiarkowanych temperaturach. Doskonale radzą sobie wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana pełna ochrona przed deszczem, a priorytetem staje się oddychalność i zabezpieczenie przed silnym wiatrem. Wiele modeli przygotowywanych jest z myślą o szybszych aktywnościach, takich jak bieganie, jazda na rowerze czy na nartach. Zapewniają w trakcie ich uprawiania optymalne warunki termiczne. Jednak technologia GORE-TEX® INFINIUM™ to nie tylko odzież sportowa. To także modele, które świetnie sprawdzą się w czasie codziennego użytkowania. Czeka Cię wyjątkowo aktywny dzień i musisz wybrać kurtkę, która sprawdzi się w czasie szybkiego przemierzania miejskich przestrzeni, zapewni maksymalny komfort termiczny i zagwarantuje maksymalną wygodę poruszania się w tłumie? Kurtki GORE-TEX® INFINIUM™ to idealny wybór.

Sprawdź również inne technologie GORE-TEX® INFINIUM™

GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® Gloves

Odzież GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® to pełna wiatroszczelność. Idealny wybór odzieży na najbardziej wietrzną pogodę, który zapewni ochroną przed szybkim wychłodzeniem.

Rękawiczki GORE-TEX® INFINIUM™ Gloves to modele idealnie dopasowane do dłoni. Zapewniają ochronę przed chłodem i wiatrem, świetnie sprawdzając się w przejściowych porach roku.

Nieprzewiewne rękawiczki GORE-TEX® INFINIUM™ WINDSTOPPER® Gloves to skuteczna ochrona przed chłodnym wiatrem i pewne zabezpieczenie dłoni przed zimnem.