top

X-Bionic

X-BIONIC® to marka której specjalnością jest zaawansowana technicznie bielizna narciarska. Szwajcarska skarbnica innowacji, konsekwentnie przenosi standardy światowego rynku na nowe wyżyny tworząc fascynujące materiały - wizjonerskie i różnorodne. Reprezentuje atletykę, energię i zdolność innowacji w jedyny w swoim rodzaju sposób.
33
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 33

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 33

na stronę

Każda aktywna osoba doskonale wie, jak ważny podczas wysiłku fizycznego jest odpowiednio dobrany, warstwowy ubiór. Jego podstawę zawsze stanowi techniczne bielizna, bez której nie będzie on spełniał swoich podstawowych funkcji. Zasada to jest bardzo dobrze znana projektantom marki X-BIONIC®, która wypracowała zupełnie nowe podejście do projektowania i produkcji bielizny sportowej. Według jej specjalistów, organizm człowieka sam doskonale reaguje na intensywny wysiłek i dostosowuje się do panujących warunków. W odpowiedzi na możliwość przegrzania pojawia się pot, który ma go skutecznie chłodzić. Specjaliści X-BIONIC® postanowili wspomóc organizm w naturalnych reakcjach, zamiast starać się im zapobiegać. To właśnie dlatego bielizna tej marki wykorzystuje wilgoć, aby skutecznie chłodzić w czasie upałów i zapewnia skórze dodatkową warstwę izolacyjną w zimniejsze dni. Aby osiągnąć takie rezultaty konieczne było zaprojektowanie zupełnie na nowo koszulek, bluzy i legginsów dla sportowców i wszystkich aktywnych osób.

Bluzy, koszulki i getry X-BIONIC® do różnych aktywności

W ofercie tego producenta znajduje się pełen przekrój bielizny termoaktywnej. Znajdziemy wśród nich zarówno lekkie koszulki na lato, ciepłe bluzy i getry na zimę, czy modele stworzone na przejściowe pory roku, które świetnie dbają o prawidłową termikę organizmu w zmiennych warunkach pogodowych. Temperatura to jednak nie jedyny czynnik, jakiemu zostały podporządkowane poszczególne modele. Bardzo ważne jest też przeznaczenie samej bielizny. Modele do trekkingu będą się różniły budową od tych zaprojektowanych z myślą o bieganiu czy narciarstwie zjazdowym. Dostosowanie konstrukcji i materiałów do konkretnej aktywności sprawia, że bielizna X-BIONIC® staję się niemal naszą drugą skórę. Nie krępuje ruchów, zapewnia odpowiednią gospodarkę wilgocią i oferuje optymalną termoregulację. Idealnie dopasowane do damskich i męskich sylwetek bluzy, koszulki i getry są wybierane przez miłośniczki i miłośników aktywności fizycznej, którzy poszukują najbardziej zaawansowanej bielizny dostępnej na rynku. 

W swoich produktach marka świetnie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne. Podczas projektowania odzieży termoaktywnej - koszulek, bluz i getrów termoaktywnych bierze pod uwagę wyniki badań nad zachowaniem ludzkiego organizmu w czasie wysiłku, aby zapewnić mu optymalne warunki do działania w czasie podejmowania aktywności. Bielizna X-BIONIC® wyróżnia się na tle konkurencji już na pierwszy rzut oka. Każdy model posiada bowiem wyraźnie wydzielone strefy odpowiedzialne za różne funkcje. Obszary ciała szczególnie podatne na przegrzanie są wyposażane w strefy sprzyjające chłodzeniu i maksymalnej wentylacji. Z kolei miejsca zagrożone szybkim wychłodzeniem są dodatkowo docieplane i izolowane. Trójwymiarowe struktury pozwalające na szybsze przenikanie powietrza w celu chłodzenia lub przytrzymujące je jako izolację sprawiają, że organizm może wykorzystać więcej energii na aktywność, zamiast wydatkować ją na proces termoregulacji. Odzież X-BIONIC® wspomaga utrzymywanie optymalnej temperatury ciała podczas górskich aktywność, zwiększając efektywność wysiłku i pozwalając docierać jeszcze dalej i wyżej.

Skarpety X-SOCKS®

Doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej bielizny X-BIONIC® są skarpety X-SOCKS®. Podobnie jak w pozostałych produktach, także tutaj znajdziemy innowacyjne technologie mające na celu zapewnić optymalną termoregulację w czasie intensywnego wysiłku oraz wysoki komfort. Skarpety X-SOCKS® są specjalnie przystosowywane do różnych dyscyplin sportowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się skarpety narciarskie i skiturowe. Wysokie modele doskonale spisują się w butach narciarskich, chroniąc nogę przed odciskami i jednocześnie zapewniając optymalną temperaturę. Szczególnie dobrze spisują się w tej roli skarpety skiturowe, które na podejściach muszą zapewniać wydajne chłodzenie, a w czasie zjazdów utrzymywać temperaturę na odpowiednim poziomie.

Produkty X-BIONIC® kupisz w sklepie 8a.pl

Przygotowaliśmy szeroki wybór bielizny i skarpet tego renomowanego producenta. Niezależnie od tego jaki sport uprawiasz, z pewnością znajdziesz modele optymalnie dopasowane do twojej aktywności. Lekka bielizna biegowa zapewni maksymalny komfort w czasie intensywnych treningów oraz zawodów. Modele na skitury udanie połączą z kolei świetną termikę podczas zjazdów z odprowadzaniem nadmiaru ciepła na podejściach. Wśród wielu dostępnych modeli z pewnością odpowiedniego wyboru dokonają również miłośnicy wędrówek po szlakach oraz górskiej wspinaczki. Wszystkie produkty X-BIONIC® i X-SOCKS® w jednym miejscu – sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli dla miłośników górskich wyzwań.

X-BIONIC® – popularne kategorie

Bielizna termoaktywna X-Bionic Bluzy termoaktywne X-Bionic Koszulki termoaktywne X-Bionic Legginsy termoaktywne X-Bionic Bokserki termoaktywne X-Bionic
Skarpety X-Bionic Skarpety narciarskie X-Bionic Skarpety na skitury X-Bionic Skarpety merino X-Bionic X-Bionic outlet
X-Bionic wyprzedaż