top

Travellunch

Travellunch - żywność liofilizowana niemieckiego producenta jest używana przez podróżników i sportowców podczas dalekich wypraw czy obozów. Sprawdź smaki Travellunch – sklep 8a.pl to duży wybór dań.
Zobacz jako Siatka Lista

58 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

58 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Przekąski, desery i obiady Travellunch – żywność liofilizowana na cały dzień

Przygotowując wyprawowe menu można w większości oprzeć się na żywności liofilizowanej. Umożliwia to między innymi bardzo rozbudowana oferta liofilizatów w sklepie 8a.pl. Niemiecki producent oferuje bowiem zarówno śniadania, obiady, jak i desery w wielu wersjach smakowych, które pozwolą na przygotowanie zróżnicowanego i pełnowartościowego menu. Największą popularnością cieszą się dana z makaronem oraz ryżem, przygotowywane na wiele różnych sposobów. W zimniejszej części roku dużym powodzeniem cieszą się również zupy liofilizowane. Travellunch – żywność liofilizowana to także dania wegetariańskie. Porcje obiadowe są dostępne w dwóch wielkościach – dla jednej lub dwóch osób. Pozwala to na sprawne przyrządzenie posiłku zarówno podczas samotnych wędrówek, jak i wycieczek w większym gronie.

Zalety liofilizatów

Podobnie jak wszystkie liofilizaty, także dania liofilizowane Travellunch posiadają bezsprzeczne atuty w porównaniu do tradycyjnej żywności. Po pierwsze pozbawienie ich wody sprawia, że są bardzo lekkie. Dzięki temu zabranie ze sobą pożywienia na wielodniowy pobyt w terenie jest znacznie łatwiejsze. Po drugie jedzenie liofilizowane zajmuje znacznie mniej miejsca. Kompaktowe wymiary docenią wszyscy miłośnicy trekkingu, którzy mają problem ze zmieszczeniem ekwipunku w plecaku. Po trzecie żywność liofilizowana są bardzo wygodne i szybkie do przygotowania. Najczęściej wystarczy zalanie wrzątkiem, zamieszanie i odczekanie odpowiedniego czasu. Po czwarte liofilizaty zachowują wartości odżywcze składników, dzięki czemu jedzenie liofilizowane jest pełnowartościowym posiłkiem, który doskonale uzupełni nie tylko spalone kalorie, ale również pozostałe składniki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bogaty wybór dań liofilizowanych Travellunch – sklep 8a.pl pozwoli przygotować wyborne menu na każdą wyprawę.

Travellunch – popularne kategorie

Liofilizaty Travellunch