top

Liofilizaty Travellunch

Liofilizaty Travellunch od wielu lat zaspokajają potrzeby żywieniowe podróżników, turystów, sportowców i żeglarzy, którzy docierają na krańce świata. Duże zróżnicowanie dań pozwala ułożyć bogaty jadłospis.
Zobacz jako Siatka Lista

20 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

20 Produkty

Wyczyść

Liofilizaty Travellunch na wycieczkę i wielotygodniową ekspedycję

Liofilizowane jedzenie zdobywa coraz większą popularność wśród aktywnych osób. Do niedawna znane tylko przez żeglarzy, podróżników i wspinaczy wybierających się w najdalsze zakątki świata, dziś jest dostępne w większości sklepów turystycznych. Szybki wzrost popularności wynika przed wszystkim z jego cech, które doskonale sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów. Liofilizaty Travellunch są przede wszystkim bardzo lekkie, dzięki czemu zabranie nawet większego zapasu żywności do plecaka nie nastręcza trudności. Ponadto jedzenie ma bardzo małą objętość, przez co zajmuje mniej miejsca. Dzięki osobnemu pakowaniu każdego posiłku bezproblemowe staje się przygotowanie jedzenia w danym momencie. Wybieramy konkretne danie i przygotowujemy tylko tyle porcji, ile spożyjemy. Ponadto żywność liofilizowana jest bardzo trwała, bez potrzeby stosowania dodatkowych konserwantów. Pozwala to długo przechowywać takie posiłki, a po przygotowaniu cieszyć się ich pełną świeżością, nawet w czasie wielotygodniowych wypraw czy rejsów.

Jak powstają dania liofilizowane

Liofilizaty Travellunch powstają z wysokiej jakości żywności. Poszczególne dania są poddawane procesowi liofilizacji, który polega na usuwaniu wody z jedzenie w bardzo niskiej temperaturze. Dzięki temu jedzenie doskonale zachowuje swój smak oraz strukturę. Po przygotowaniu posiłki liofilizowane przypominają zwykłe jedzenie, dzięki czemu zapewniają doskonałe walory smakowe i odżywcze. Usunięcie wody z żywność sprawia, że znacząco maleje jej objętość i waga. Proces ten zachowuje też świeżość jedzenie na dłuższy czas. Aby przygotować posiłek do jedzenia, wystarczy z powrotem uzupełnić w nim wodę. Szczegółowe instrukcje o dokładnej ilości i temperaturze wody znajdują się na każdym opakowaniu. Dzięki temu przygotowanie pełnowartościowego posiłku zajmuje dosłownie kilka minut.

Liofilizaty Travellunch to duży wybór smaków

Posiłki liofilizowane Travellunch to szeroka gama smaków oraz rodzajów posiłków. Śniadanie, obiad, deser i kolacja – przygotowanie zróżnicowanego jedzenia na cały dzień nie będzie już stanowiło problemu. Świetnie dobrane śniadania to wyborna jajecznica czy owocowe musli, które zapewnią mnóstwo energii na początek dnia. Wśród obiadów można znaleźć klasyczne makarony z sosami, risotto czy ziemniaczki. Liofilizaty Travellunch dostępne są w wersjach dla jednej i dwóch osób, co znacznie ułatwia przygotowywanie posiłków, kiedy wędrujemy w parze. Dla miłośników zup niemiecka marka również przygotowała całą gamę propozycji, takich jak krem z ziemniaków, zupę indonezyjską czy gulaszową. Bogata jest też oferta deserów, obejmująca przysmaki z malinami, pudding z jabłkiem czy wyśmienity krem truskawkowy. Już dziś sprawdź smaczne liofilizaty Travellunch – posiłki liofilizowane dla turystów i sportowców.