top

Torby na kierownicę

Torby na kierownicę to świetny wybór zarówno do bikepackingu, jak i codziennych dojazdów na rowerze do pracy czy szkoły. Zapewniamy szeroki wybór małych torebek i większych sakw na kierownicę do wszystkim rodzajów rowerów.
Zobacz jako Siatka Lista

21 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

21 Produkty

na stronę
Wyczyść

Torby na kierownicę to praktyczny dodatek

Torebki i sakwy montowane na kierownicy świetnie uzupełnią wyposażenie każdego roweru, oferując łatwy dostęp do umieszczonych w nich rzeczy oraz zwiększając możliwości bagażowe naszego jednośladu. Szeroki wybór modeli pozwala każdemu rowerzyście dobrać model idealnie dopasowany do potrzeb. Lepsza będzie duża czy mała torba na kierownicę? A może poszukujesz wodoodpornego modeli na deszcz, który skutecznie zabezpieczy zawartość przez zamoknięciem w każdych warunkach pogodowych? Topowe marki posiadają w swojej ofercie wszystkie typy toreb. Co ważne różnią się one nie tylko budową, ale również systemem mocowania. Dzięki temu niektóre torby mocuje się bezpośrednio do kierownicy rowerowej, a inne np. do wspornika. Inaczej skonstruowana będzie torba na kierownicę baranek stosowaną w rowerach szosowych i typu gravel, a inaczej na szeroką kierownicę rowerów MTB.

Zróżnicowane modele sakw i toreb na kierownice rowerową

Wszystkie torby na kierownicę rowerową możemy podzielić w zasadzie na dwa typy. Te mniejsze oferują bardzo szybki dostęp do zawartości. Zazwyczaj są zapinane za pomocą zamka błyskawicznego, a różne przegródki pozwalają idealnie rozdysponować drobiazgi, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Smartfon, dokumenty, klucze, drobna przekąska- wszystko to bez problemu zmieści się w ich wnętrzu. Dostęp do tych rzeczy będzie bardzo łatwy w czasie każdego postoju, a w niektórych modelach nawet podczas jazdy. Drugim typem toreb są sakwy na kierownicę, zaprojektowane z myślą o zmieszczeniu większej ilości bagażu. Świetnie sprawdzają się w bikepackingu, a także w klasyczny formach turystyki rowerowej. Takie torby najczęściej przyjmują formę worka mocowanego do kierownicy rowerowej zmyślnym systemem specjalnie zaprojektowanych zaczepów lub rzepów. Często modele te są dostępne w wersji wykonanej z materiałów wodoodpornych. Choć nieco trudniej dostać się w nich do całej zawartości, to jest to wynagradzane bardzo duża pojemnością.

Sakwy i torby na kierownicę topowych marek kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór toreb na kierownice topowych marek specjalizujących się w tego typu sprzęcie. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach modele zapewnią łatwy dostęp do bagażu lub zwiększą ładowność naszego jednośladu na dłuższych wyjazdach. Sprawdź torby na kierownicę o różnych kształtach i pojemnościach i wybierz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!