top

Torby na kierownicę

Torby na kierownicę to świetny wybór zarówno do bikepackingu, jak i codziennych dojazdów na rowerze do pracy czy szkoły. Zapewniamy szeroki wybór małych torebek i większych sakw na kierownicę do wszystkim rodzajów rowerów.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Torby na kierownicę to praktyczny dodatek

Torebki i sakwy montowane na kierownicy świetnie uzupełnią wyposażenie każdego roweru, oferując łatwy dostęp do umieszczonych w nich rzeczy oraz zwiększając możliwości bagażowe naszego jednośladu. Szeroki wybór modeli pozwala każdemu rowerzyście dobrać model idealnie dopasowany do potrzeb. Lepsza będzie duża czy mała torba na kierownicę? A może poszukujesz wodoodpornego modeli na deszcz, który skutecznie zabezpieczy zawartość przez zamoknięciem w każdych warunkach pogodowych? Topowe marki posiadają w swojej ofercie wszystkie typy toreb. Co ważne różnią się one nie tylko budową, ale również systemem mocowania. Dzięki temu niektóre torby mocuje się bezpośrednio do kierownicy rowerowej, a inne np. do wspornika. Inaczej skonstruowana będzie torba na kierownicę baranek stosowaną w rowerach szosowych i typu gravel, a inaczej na szeroką kierownicę rowerów MTB.

Zróżnicowane modele sakw i toreb na kierownice rowerową

Wszystkie torby na kierownicę rowerową możemy podzielić w zasadzie na dwa typy. Te mniejsze oferują bardzo szybki dostęp do zawartości. Zazwyczaj są zapinane za pomocą zamka błyskawicznego, a różne przegródki pozwalają idealnie rozdysponować drobiazgi, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Smartfon, dokumenty, klucze, drobna przekąska- wszystko to bez problemu zmieści się w ich wnętrzu. Dostęp do tych rzeczy będzie bardzo łatwy w czasie każdego postoju, a w niektórych modelach nawet podczas jazdy. Drugim typem toreb są sakwy na kierownicę, zaprojektowane z myślą o zmieszczeniu większej ilości bagażu. Świetnie sprawdzają się w bikepackingu, a także w klasyczny formach turystyki rowerowej. Takie torby najczęściej przyjmują formę worka mocowanego do kierownicy rowerowej zmyślnym systemem specjalnie zaprojektowanych zaczepów lub rzepów. Często modele te są dostępne w wersji wykonanej z materiałów wodoodpornych. Choć nieco trudniej dostać się w nich do całej zawartości, to jest to wynagradzane bardzo duża pojemnością.

Sakwy i torby na kierownicę topowych marek kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór toreb na kierownice topowych marek specjalizujących się w tego typu sprzęcie. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach modele zapewnią łatwy dostęp do bagażu lub zwiększą ładowność naszego jednośladu na dłuższych wyjazdach. Sprawdź torby na kierownicę o różnych kształtach i pojemnościach i wybierz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!