top

Termosy Obiadowe Esbit

Termosy obiadowe Esbit to sposób na zachowanie temperatury przenoszonych potraw. Niemiecka marka doskonale łączy nowoczesny wygląd ze sprawdzoną technologią gwarantującą wyjątkowe właściwości izolacyjne.
Zobacz jako Siatka Lista

46 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

46 Produkty

na stronę
Wyczyść

Termosy Obiadowe Esbit

Termosy na jedzenie to doskonały sposób na zapewnienie sobie ciepłego posiłku w ciągu dnia. Dzięki możliwości utrzymywania wysokiej temperatury przez kilka godzin możemy dużo wcześnie przygotować smaczny posiłek. Przez cały czas będzie gotowy do spożycia, bez potrzeby powtórnego podgrzewania. Termosy obiadowe Esbit są dobrym wyborem zarówno w czasie wyjazdów turystycznych, wypraw górskich, jak i podczas pracowitego dnia, kiedy nie masz czasu przyrządzić sobie gorącego posiłku. Pełna oferta termosów na żywność Esbit na stronie 8a.pl pozwoli dobrać jego odpowiednią wielkość i wygląd. Minimalistyczne modele z matowym malowaniem doskonale spisują się w turystyce i trekkingu, a designerskie termosy są wybierane najczęściej do codziennego użytkowania.

Termosy obiadowe Esbit – sprawdzone rozwiązania

Termosy na żywność niemieckiego producenta swoje właściwości izolacyjne zawdzięczają sprawdzonej technologii próżniowej. Konstrukcja termosu jest wykonana ze stalowych ścianek, pomiędzy którymi znajduje się próżnia. To doskonały izolator, który pozwala utrzymywać wysoką temperaturę potraw nawet przez wiele godzin. Ponadto całość charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu termosy obiadowe Esbit może bez obaw powędrować do plecaka pomiędzy pozostały ekwipunek turystyczny. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się podczas całodziennych wycieczek, pozwalając delektować się ciepłym posiłkiem po wielu godzinach wysiłku. Dzięki wykorzystaniu termosów w czasie krótkich wycieczek możemy zupełnie zrezygnować z noszenia kuchenki turystycznej. Wysoka niezawodność wszystkich modeli sprawia, że termosy Esbit mogą służyć przez wiele lat, niezmiennie zapewniając wysokie właściwości izolacyjne.

Charakterystyczne cechy termosów obiadowych Esbit

Termosy na żywność wyróżniają się przed wszystkim kształtem. Znacznie większa średnica pozwoliła uzyskać szerszy dostęp do środka. Pozwala to nie tylko na łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie z niego jedzenia, ale także ułatwia utrzymanie termosu w czystości. Wygodne zakrętki pełnią równocześnie funkcję misek, do których można nałożyć jedzenie. Wybrane modele posiadają nawet załączone składane sztućce, dzięki czemu stanowią kompletny zestaw, dzięki któremu można wygodnie spożyć posiłek na powietrzu lub w pracy. Termosy obiadowe Esbit doskonale utrzymują nie tylko wysoką temperaturę, ale również niską w lecie. Dzięki temu z powodzeniem mogą posłużyć na przykład do przenoszenia lodu.

Pełen wybór kolorystyki i pojemności termosów na żywność w sklepie 8a.pl

Termosy obiadowe Esbit są dostępne w szerokiej gamie pojemności i kolorystyki. Największe z termosów pozwolą przenieść posiłek nawet dla kilku osób. Najmniejsze modele to idealne rozwiązanie dla jednej osoby. Z łatwością zmieszczą się w torbie na ramię czy miejskim plecaku. Wysoka jakość wykonania zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Precyzyjnie położona warstwa lakiernicza oraz wiele designerskich detali sprawia, że termosy te są chętnie wybierane również do codziennego użytkowania.

Inne akcesoria turystyczne:

Kubki termiczne Esbit Termosy Esbit Butelki turystyczne Naczynia turystyczne Kuchenki turystyczne