top

Termos na jedzenie Esbit Food Jug 0,5 l - olive green

102,49 zł 124,99 zł
-18%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Termos na jedzenie Esbit Food Jug 0,5 l jest praktycznym naczyniem dedykowanym dla podróżników i nie tylko. Cały jego projekt wyróżnia się solidnym wykonaniem z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest także bezpieczna w użytkowaniu.

Naczynie prezentowane na powyższych zdjęciach jest wielofunkcyjnym termosem, w którym możesz przenosić swój codzienny posiłek. Esbit Food Jug 0,5 l sprawdzi się podczas podróży, w pracy lub na uczelni, ponieważ utrzymuje odpowiednią temperaturę wnętrza nawet po wielu godzinach.

Termos Esbit Food Jug 0,5 l wykonany został z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dla zabezpieczenia przed jego przypadkowym upuszczeniem zewnętrzna struktura została pokryta matową powłoką, która gwarantuje pewny chwyt i dodaje elegancji całemu projektowi. Również wymiary termosu zostały tak dobrane, aby manipulacja nim nie nastręczała żadnych trudności. Niezależnie od pojemności ma on także tę samą średnicę - różni się tylko wysokością. Dodatkowym atutem całej konstrukcji Food Jug 0,5 l jest bezpieczeństwo w użytkowaniu. Skład materiału został pozbawiony szkodliwych związków BPA, które negatywnie oddziałują na nasz organizm, a w szczególności dziecięcy. Jest on odpowiedzialny za zaburzanie funkcjonowania gospodarki hormonalnej, ponieważ swoją budową przypomina żeński hormon estrogen

Jak w praktycznie wszystkich termosach marki Esbit za utrzymanie temperatury odpowiada specjalna konstrukcja składająca się z dwóch ścianek. Aby maksymalnie wykorzystać właściwości oferowane przez Esbit Food Jug 0,5 l twórcy modelu proponują „formatowanie” termosu przed użyciem. Jeżeli planujemy transportować rzeczy gorące, przed ich umieszczeniem w termosie należy wypełnić go gorącą wodą na około 4 minuty, następnie wylać płyn i umieścić we wnętrzu żywność. Analogicznie należy postąpić w przypadku rzeczy chłodnych.

Niezaprzeczalnym atutem termosu Esbit Food Jug 0,5 l jest umieszczony w pierwszej zakrętce zaawansowany zawór bezpieczeństwa. Po jego naciśnięciu możemy usunąć nadmiar ciśnienia zgromadzony wewnątrz. Z jednej strony ułatwia to otwarcie termosu, a z drugiej eliminuje praktycznie do zera ryzyko poparzenia się gorącą parą czy też przypadkowego „wybuchu” nakrętki w trakcie transportu. Druga zakrętka może spokojnie pełnić rolę miski/talerza, którą wykorzystasz w terenie.

Termos Esbit Food Jug 0,5 l - najważniejsze cechy:

  • Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej;
  • Materiał wolny od BPA;
  • Zaawansowana nakrętka wyposażona w przycisk usuwający nadmiar ciśnienia;
  • Dodatkowa nakrętka pełniąca funkcje miski;
  • Zewnętrzna powłoka pokryta elegancką matową warstwą o właściwościach antypoślizgowych;
  • Wnętrze utrzymuje odpowiednią temperaturę jedzenia zimnego lub gorącego przez dłuższy czas;
  • Przy temperaturze otoczenia ok. 20ºC +/-2ºC oraz płynu wlanego do wnętrza o temperaturze ok. 98ºC po 6 godzinach wynosi ok. 65ºC, po 12 godzinach ok. 45ºC i po 24 godzinach ok. 30ºC;
  • Symbol produktu: FJ500ML
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu FJ500ML-OG
Oryginalna nazwa koloru olive green
Kolor Oliwkowy
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Esbit Classics
Waga ok. 465 g
Pojemność ok. 500 ml
Wymiary ok. 13,5 x 10,8 cm

Esbit Food Jug 0,5 l - opinie klientów

5.0
1 opinia