top

Stuptuty Inov-8

Stuptuty Inov-8 to lekkie i krótkie modele, które są chętnie wybierane przez osoby szybciej przemieszczające się po górskich szlakach. Idealnie sprawdza się założone na niskie buty w czasie cieplejszej części roku. Krótkie ochraniacze na buty Inov-8 idealnie uzupełnią obuwie podejściowe czy biegowe.
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Stuptuty Inov-8 na bieg i jako dodatek do turystycznego stroju

Brytyjska marka Inov-8 to producent niezwykle zaawansowanej odzieży i obuwia biegowego. Któż jak nie wyspiarze powinni zwracać szczególną uwagę na odpowiedni strój biegowy? Zalegające na szlakach błoto, opady, czy luźna nawierzchnia szybko może sprawić, że nasz bieg zamieni się w katorgę. Stuptuty Inov-8 będą więc idealnym uzupełnieniem każdego biegowego stroju. Szczególnie sprawdzą się z butami Inov-8. Specjalny system pozwoli bowiem na wyjątkowo szybkie, sprawne i pewne mocowanie do kompatybilnych modeli obuwia. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli jednak na dobranie ochraniaczy na buty, również do modeli innych marek!

Ultralekka konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort

Stuptuty Inov-8 to modele wykonane z wyjątkowo lekkich materiałów. Te odznaczają się jednak nie tylko niską wagą, ale również niezwykłą wytrzymałością. Elastyczna konstrukcja doskonale przylega do naszego ciała, chroniąc nas przed luźną nawierzchnią czy przelotnymi opadami. Do wnętrza obuwia nie dostaną się więc drobne kamienie, i piasek, które w najlepszym wypadku spowodują dyskomfort, a w najgorszym sprawią, że będziemy musieli zatrzymać się na przymusowy postój podczas biegowych zawodów. Stuptuty Inov-8 dzięki specjalnemu wykończeniu ochronią nas jednak nie tylko przed kamieniami, ale również wilgocią. Czy to w postaci zalegającego na szlaku błota, czy w przypadku przelotnych opadów deszczu, lub śniegu. Gaitery nie pozwolą wilgoci na przedarcie się do wnętrza naszego buta, co bezsprzecznie doprowadziłoby do szybkiego dyskomfortu.

Sprawdź stuptuty Inov-8 w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowgo 8a.pl znajdziecie szeroki wybór produktów tej renomowanej brytyjskiej marki. Jej produkty zadowolą fanów biegów w terenie o największym doświadczeniu. Ultralekkie konstrukcje dedykowane konkretnym pogodowym warunkom to gwarancja doskonałego wsparcia. Stuptuty Inov-8 będą idealnym uzupełnieniem każdego biegowego stroju. Sprawdzą się przez cały rok, niezależnie od tego, czy na szlaku zastanie cię słoneczna pogoda, czy pośniegowe błoto i marznące opady deszczu.