top

Stuptuty Climbing Technology

Stuptuty Climbing Technology to klasyczne ochraniacze na buty wykonane z bardzo mocnych materiałów. Świetnie sprawdzają się podczas zdobywania górskich szczytów, skutecznie zabezpieczając buty przed śniegiem i błotem.
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Stuptuty Climbing Technology dla fanów górskich przygód

Podczas pokonywania górskich szlaków odpowiednio dobrana odzież i sprzęt pozwalają nam na zapewnienie sobie maksymalnego poziomu komfortu. Wśród fanów trekkingu od wielu lat nieprzerwaną popularnością cieszą się ochraniacze na buty. Stuptuty Climbing Technology to klasyczne konstrukcje wykonane z mocnych materiałów. Te oprą się zębom raków, oraz opadom atmosferycznym. Wysokie kroje pozwolą ochronić przed przemoczeniem nie tylko nasze obuwie, ale również nogawki spodni. Wysoka jakość wykonania i doświadczenie marki sprawiają, że jej ochraniacze są idealnym wyborem dla najbardziej wymagających turystów i turystek.

Po co nam tak właściwie ochraniacze na buty?

Stuptuty Climbing Technology to doskonały wybór w góry. Wbrew pozorom ochraniacze na buty to nie ściśle zimowy sprzęt. Odpowiednio dobrany model sprawdzi się na trekkingu, kiedy jesteśmy narażeni zarówno na opady deszczu jak i śniegu, ale również sprawdzi się w suchych warunkach. Przede wszystkim ochroni nas przed luźną nawierzchnią w postaci drobnych kamyczków czy piasku. Ten niewielki zdawałoby się dyskomfort, podczas pokonywania długich dystansów może prowadzić do naprawdę bolesnych kontuzji. Stuptuty Climbing Technology to modele wykonane z wodoodpornych materiałów. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w głębokim śniegu, czy podczas opadów. Tkaniny za sprawą swojej mocnej konstrukcji będą doskonałym wyborem podczas noszenia raków. Zminimalizują bowiem ryzyko uszkodzenia naszego obuwia, czy spodni przed zahaczeniem zębami.

Sprawdź stuptuty Climbing Technology w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie ogromny wybór produktów tej cenionej na całym świecie marki outdoorowej. Od stuptutów po raki Climbing Technology. Każdy z produktów wykonuje się z doskonałej jakości materiałów, które zapewniają ich długowieczność. Dzięki temu nowo wybrane ochraniacze na buty świetnie spiszą się przez wiele kolejnych sezonów. Ich uniwersalność pozwoli ci z nich korzystać niemal przez cały rok. Stuptuty wykonane są w różnych rozmiarach, co sprawi, że każdy dobierze odpowiedni dla swojego wzrostu model. Po ochraniacze na buty CT mogą więc sięgnąć zarówno panie, jak i panowie.