Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Śpiwory Małachowski

Śpiwory Małachowski wykonywane w całości w Polsce należą do jednych z najbardziej cenionych śpiworów na świecie. W ofercie znajdują się zarówno śpiwory na lato, jak i modele zimowe, przygotowane na najniższe temperatury.
13
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
 1. Nowy
  Śpiwór Małachowski Ultralight III 500 (200cm) - granatowy
 2. Nowy
  Śpiwór Małachowski Ultralight III 500 (188cm) - granatowy
 3. Nowy
  Śpiwór Małachowski Ultralight III 500 (176cm) - granatowy
 4. Nowy
  Śpiwór Małachowski Ultralight III 300 (200cm) - granatowy
 5. Nowy
  Śpiwór Małachowski Ultralight III 300 (188cm) - granatowy
 6. Nowy
  Śpiwór Małachowski Ultralight III 300 (176cm) - granatowy
 7. Nowy
  Śpiwór puchowy Małachowski Ultralight II 200 (176 cm) - granatowy
 8. Nowy
  Śpiwór puchowy Małachowski Ultralight II 200 (188 cm) - granatowy
 9. Nowy
  Śpiwór Małachowski puchowy Ultralight II 200 (200 cm) - granatowy
 10. Nowy
  Śpiwór puchowy Małachowski Climber II 1000 (200 cm)
 11. Nowy
  Śpiwór puchowy Małachowski Climber II 800 (200 cm)
 12. Nowy
  Śpiwór Małachowski puchowy Ultralight II 700 (200 cm) - platynowy
 13. Nowy
  Śpiwór puchowy Małachowski Climber II 600 (188 cm)
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę

Śpiwory Małachowski

Produkowane w Polsce śpiwory Małachowski to jedne z najlepszych śpiworów puchowych dostępnych na rynku. Użytkowane w ekstremalnych mrozach na najwyższych szczytach świata, a także w wyprawach na Spitsbergen, zapewniają ciepło w czasie siarczystych mrozów. W pracowniach tej marki projektanci doskonale znają wszystkie właściwości naturalnego puchu gęsiego, dzięki czemu kolejne modele doskonale wykorzystują jego wszystkie atuty.

Polskie śpiwory Małachowski to precyzja i niezawodność

Śpiwory tej polskiej marki to świetne konstrukcje, w których dopracowano najdrobniejsze szczegóły. Stosowane w nich materiały zewnętrzne należą do światowej czołówki. Ultralekkie tkaniny doskonale chronią puch przed wydostawaniem się na zewnątrz. Odpowiednio zaprojektowane komory z ociepliną zapewniają jej równomierne rozmieszczenie na całej powierzchni śpiwora, a także zapobiegają jej przemieszczaniu się w czasie dłuższego użytkowania. Śpiwory Małachowski przeznaczone na niższe temperatury są również wyposażane w niezawodne kołnierze oraz listwy termiczne, które eliminują strefy, przez które ciepło może łatwo wydostawać się na zewnątrz. To dzięki takiemu rozwiązaniu oraz ocieplinie, w śpiworach panuje optymalna temperatura. Jeśli marzysz o wygodnym i niezakłóconym śnie, śpiwory Małachowski będą dobrym wyborem.

Naturalne wypełnienie śpiworów Małachowski – wysokiej klasy puch

Pochodzący z polskich gęsi puch uchodzi za najlepszy na świecie. Jego właściwości izolacyjne są wprost nie do przecenienia. Pomimo wieloletnich starań i badań, do tej pory naturalny puch pozostaje niekwestionowanym zwycięzcą, jeśli chodzi o termikę, nie ustępując nawet najnowszym ocieplinom syntetycznym. To właśnie dlatego wspinacze na całym świecie preferują odzież i sprzęt górski, w tym śpiwory – z wypełnieniem puchowym. Śpiwory Małachowski doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, od letnich wędrówek po zdobywanie najwyższych szczytów w zimie. Modele tej marki są wybierane przez zawodowców, co jest dla nich najlepszą rekomendacją. Sklep 8a.pl oferuje szeroki wybór śpiworów polskiego producenta dla każdego miłośnika gór.