top

Rękawice Black Diamond

Rękawice Black Diamond stanowią świetne uzupełnienie ekwipunku podczas niemal każdej aktywności górskiej. A wśród nich rękawice narciarskie, górskie, do asekuracji czy na via ferraty.
43
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 43

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 43

na stronę

Wszechstronne rękawice Black Diamond

Doskonale ochraniające dłonie rękawice Black Diamond stanowią świetne uzupełnienie ekwipunku podczas niemal każdej aktywności górskiej. Amerykański producent oferuje szeroki wybór modeli, wśród których można znaleźć rękawiczki narciarskie, górskie, trekkingowe, do asekuracji czy też specjalne modele na via ferraty. Niezależnie od tego, jak przemieszczasz się w górskim terenie, rękawiczki Black Diamond zapewnią skuteczną ochronę prze otarciami, wodą lub zimnem, przy zachowaniu nowoczesnej stylistyki i wygody użytkowania. Mocne materiały i perfekcyjne wykonanie do gwarancja niezawodności.

Wspinaczkowe i narciarskie rękawice Black Diamond na zimę

Rękawiczki na narty stanowią niezwykle ważny element wyposażenia każdego miłośnika dwóch desek. To one muszą chronić dłonie przed śniegiem chcącym dostać się do środka, niskimi temperaturami panującymi na zewnątrz, a także pędem powietrza w czasie dynamicznego zjazdu. W takie roli najlepiej sprawdzają się grube rękawice z membraną. Doskonale przygotowane na takie warunki rękawice Black Diamond GORE-TEX®, a także z membraną skutecznie zabezpieczają przed warunkami panującymi na zewnątrz. Wśród rękawic narciarskich dostępne są zarówno modele z dłuższymi mankietami, takimi które można założyć na kurtkę, jak i krótsze i bardziej przylegające, które można łatwo wsunąć pod rękaw. Dzięki temu, niezależnie od tego, które rękawiczki wybierzesz, możesz zapewnić sobie pełną ochronę przed śniegiem. Narciarskie rękawice Black Diamond są projektowane w taki sposób, aby zapewniały maksymalną wygodę trzymania kijów. Dzięki nim nawet po długim dniu spędzonym na stoku, cały czas zapewniają wysoki komfort. Rękawiczki do zimowej wspinaczki są wykonywane z niezwykle mocnych materiałów, przez co optymalnie spisują się w kontakcie ze skałą. Specjalnie przygotowana skóra gwarantuje maksymalną przyczepność w trakcie wspinaczki z czekanami, a kevlarowe szwy odpowiadają za wysoką trwałość całości.

Popularne rękawice do trekkingu i na via ferraty

Amerykański producent posiada w swojej ofercie również modele do trekkingu oraz na via ferraty. Rękawice Black Diamond świetnie sprawdzają się na szlaku, również w przejściowych porach roku. Wiele wersji o zróżnicowanej grubości pozwoli dobrać rękawiczki idealne do panujących warunków. Wytrzymałe rękawice to także niezbędny dodatek na via ferraty. W trakcie poruszania się wzdłuż stalowych lin, tak samo jak przy wykorzystywaniu lin wspinaczkowych niezbędna jest bowiem skuteczna ochrona rąk przed powierzchniowymi uszkodzeniami, które mogą powstawać na przykład w wyniku tarcia o skały.

Sprawdź inne popularne produkty Black Diamond:

Kurtki Black Diamond Black Diamond czołówki Black Diamond uprzęże Black Diamond ekspresy Black Diamond kaski