top

Rękawice narciarskie Black Diamond

Rękawice narciarskie Black Diamond ® to ciepłe, wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia, a przede wszystkim wodoodporne rękawice pięciopalczaste i łapawice. Obowiązkowe wyposażenie każdego narciarza i snowboardzisty.
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

Wyczyść

Rękawice narciarskie Black Diamond na każde górskie warunki

Wybierając się w góry zimą, musimy posiadać odpowiednią odzież. Jednym z jej podstawowych elementów są rękawiczki. To one chronią nasze dłonie przed odmrożeniami. Amerykański producent Black Diamond znany z najwyższej jakości wykonania również projektuje tego typu produkty, które spełnią wymagania najbardziej wybrednych fach fanów białego szaleństwa. Rękawice narciarskie Black Diamond to połączenie wysokogatunkowych tkanin, najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Efektem takiej kombinacji są niezwykle uniwersalne rękawice! Te sprawdzą się bowiem nie tylko podczas jazdy na nartach, ale także podczas snowboardingu, czy zimowych trekkingów. Rękawice narciarskie Black Diamond dostępne są w wielu wzorach i modelach. Z powodzeniem znajdziesz w portfolio marki zarówno klasyczne pięciopalczaste kroje, jak i ciepłe łapawice. Bez problemu dopasujesz więc idealne do swojego kształtu dłoni i preferencji rękawice Black Diamond. Każdy z modeli to gwarancja maksymalnego wsparcia bez względu na to, jakie warunki będą aktualnie panować w górach!

Membrana kluczem do zachowania maksymalnego komfortu termicznego

Rękawice narciarskie Black Diamond bez wyjątku wyposażone są w zaawansowane nowoczesne membrany. Zarówno autorskie, jak i takie dostarczane przez renomowanego dostawcę GORE-TEX®. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie wodoodporności, oraz wiatroszczelności rękawiczek. Membrana skutecznie odizoluje nasze dłonie od pędu powietrza podczas jazdy i dającego się we znaki górskiego wiatru. Jej mikroporowata struktura zabezpieczy nas również przed przemoczeniem na skutek opadów śniegu, czy marznącego deszczu. Co więcej, membrana pozwala również na zachowanie optymalnej oddychalności! Efektem tego jest długotrwałe uczucie świeżości i suchości skóry podczas jazdy. Rękawice narciarskie Black Diamond mają oczywiście za zadanie, również skutecznie odizolować nas od panującego w górach chłodu. Producent sięga w tym przypadku po zewnętrzne rozwiązania od marek takich jak 3M™ Thinsulate™ oraz PrimaLoft®. Nowoczesne syntetyczne ociepliny zapewniają doskonałą izolację od mroźnego powietrza. W przeciwieństwie do naturalnego puchu, syntetyczne wypełnienie nie utraci swoich właściwości izolacyjnych podczas kontaktu z wilgocią. Dzięki połączeniu wyżej wymienionych cech rękawiczki narciarskie BD zapewnią nam kompleksową ochronę podczas spędzanych na stoku dni!