top

Primaloft black

PrimaLoft® Black to syntetyczna ocieplina o świetnych właściwościach izolacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz kurtki turystyczne i rękawice, które doskonale sprawdzą się w zimniejsze dni na górskim szlaku oraz na co dzień.
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

na stronę
Wyczyść

PrimaLoft® Black to wyśmienita izolacja w każdym momencie

Odzież z ociepliną syntetyczną to doskonały zamiennik dla modeli wykonanych z naturalnego puchu, w którym wyeliminowano wiele wad pierwowzoru. Syntetyczne wypełnienie PrimaLoft® Black to jedna z podstawowych serii syntetycznych ocieplin, która doskonale sprawdza się w umiarkowanych warunkach. Znajduje zastosowanie w klasycznej odzieży outdoorowej, a także modelach chętnie stosowanych do codziennego użytkowania. To doskonały wybór dla wszystkich osób, które chcą sprawdzić wyjątkowe właściwości gwarantowane przez syntetyczne ociepliny z rodziny PrimaLoft®.

Dlaczego wybrać PrimaLoft® Black

Seria tych ocieplin powstała w oparciu o niezwykle bogate doświadczenie marki. Jej najbardziej zaawansowane wypełnienia są testowane w najtrudniejszych warunkach na ziemi. Ma to także przełożenie na podstawową wersję ociepliny PrimaLoft® Black, która może być przez to dodatkowo ulepszana. Wypełnienie posiada kilka cech, które sprawiają, że wyposażona w nie odzież jest chętnie wybierana do outdoorowych aktywności. Przed wszystkim dobrze izoluje od chłodu, optymalnie sprawdzając się w przejściowych porach roku. Ponadto cechuje się niską wrażliwością na wilgoć, przez co może być używana w szerokim zakresie warunków atmosferycznych. Podczas wycieczek i wypraw nie bez znaczenia będzie również to, że ocieplinę można bardzo dobrze skompresować, przez co odzież w której ją zastosowano, np. kurtki PrimaLoft®, zajmuje jeszcze mniej miejsca w plecaku czy torbie. Wszystkie te zalety sprawiają, że modele wykorzystujące tę ocieplinę cieszą się niesłabnącą popularnością.

Zróżnicowane wersje ociepliny PrimaLoft® Black

Poszczególne ociepliny PrimaLoft® Black mogą się pomiędzy sobą nieco różnić. Jednymi z najczęściej poszukiwanych są wersje ociepliny wykorzystujące materiały z recyklingu. Poliestrowe włókna są wytwarzane z materiałów, które inaczej trafiłyby na wysypiska śmieci. Pozwala to jednocześnie cieszyć się najwyższej jakości ocieplaną odzieżą, a z drugiej strony stanowi istotny wkład w ochronę środowiska naturalnego. Dostępne są również wersje ociepliny o zwiększonej sprężystości, czy też nawet takie, w których syntetyczne ocieplenie zmieszano z naturalnym puchem, aby wykorzystać największe zalety każdej z tych ocieplin.

Sprawdź materiały i produkty PrimaLoft®

PrimaLoft® PrimaLoft® Silver PrimaLoft® Gold PrimaLoft® Pure PrimaLoft® Bio