top

PrimaLoft Silver

PrimaLoft® Silver to świetna termika w czasie aktywności fizycznych w terenie. Ocieplane kurtki, rękawice i spodnie doskonale sprawdzą się podczas górskich wypraw i uprawiania sportów w niskich temperaturach.
88
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 88

Strona
na stronę
  1. -23%
    Nowy
    Buty La Sportiva Nepal Extreme - yellow
    Buty La Sportiva Nepal Extreme - yellow
    1 439,89 zł 1 869,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 88

Strona
na stronę

PrimaLoft® Silver to sprawdzona jakość

Marka PrimaLoft® jest doskonale znane wszystkim miłośnikom spędzania wolnego czasu na łonie przyrody. Nowoczesne syntetyczne ociepliny pozwoliły projektować niezwykle wszechstronną odzież i ekwipunek, które sprawdzają się w zmiennych warunkach pogodowych. Największą popularnością z pewnością cieszy się seria wypełnień PrimaLoft® Silver. Jest ona najczęściej stosowana w odzieży sportowej i górskie, przeznaczonej do aktywności fizycznej. Gwarantuje optymalne klimat w pobliżu skóry i pomaga w utrzymaniu komfortowej termiki w chłodniejsze dni. Stosowane w kurtkach, spodniach i rękawicach wypełnienie spotkamy u najbardziej znanych marek outdoorowych na świecie. Wykorzystuje się je zarówno w kolekcjach trekkingowych, wspinaczkowych, narciarskich, jak i skiturowych.

Właściwości ociepliny PrimaLoft® Silver

Wszystkie ociepliny marki PrimaLoft® zapewniają ponadprzeciętne właściwości użytkowe wyróżniające je spośród wielu dostępnych na rynku wypełnień. Podobnie jest w przypadku serii Silver, która powstała na potrzeby aktywnych osób poszukujących odzieży potrafiącej zapewnić optymalny komfort termiczny podczas wysiłku w niskich temperaturach. Wszystkie cechy tej ociepliny sprawiają, że zapewni ona jeszcze większy komfort zarówno na długich podejściach, jak i w czasie zjazdu na nartach. Ocieplina PrimaLoft® Silver to przede wszystkim bardzo dobra termika. Plątanina cienkich włókien poliestrowych doskonale przytrzymuje w swojej strukturze nagrzane przez ciało powietrze, tworząc w ten sposób bardzo skuteczną warstwę izolacyjną. Odzież z takim wypełnieniem oferuje wysoki komfort termiczny w niskich temperaturach. Całość pozostaje przy tym bardzo lekka, nie obciążając zbytnio użytkownika. Pozwala to na dynamiczne poruszenie się w trudnym terenie i nie obciąża zbytnio plecaka, kiedy zrobi się cieplej i izolacja nie będzie już potrzebna. Charakterystyczną cechą ocieplin PrimaLoft® Silver jest również zdolność do odprowadzania pary wodnej na zewnątrz. Zapewniana oddychalność sprawia, że wilgoć produkowana podczas wysiłku może być skutecznie odprowadzana na zewnątrz. To bardzo istotna cecha podczas wszelkich aktywności sportowych.

Zróżnicowana odzież PrimaLoft® Silver w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy pełną ofertę odzieży i ekwipunku z wypełnieniem syntetycznym PrimaLoft® Silver czołowych marek outdoorowych. Dopracowane kurtki PrimaLoft® górskie świetnie sprawdzają się na szlakach i podczas zdobywania wysokich alpejskich szczytów. Z kolei odzież wspinaczkowa zapewni maksymalną swobodę ruchów, tak aby nawet na najtrudniejszych drogach mogła zapewniać maksymalny komfort. Dużą grupę produktów stanowią również kurtki hybrydowe, w których tylko wybrane panele są ocieplone za pomocą wypełnienia PrimaLoft® Silver. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się na nartach skiturowych czy podczas biegania po górach w niższych temperaturach.

Sprawdź materiały i produkty PrimaLoft®

PrimaLoft® PrimaLoft® Black PrimaLoft® Gold PrimaLoft® Pure PrimaLoft® Bio