Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Namioty awaryjne

Namioty awaryjne doskonale łączą w sobie cechy płacht biwakowych oraz tradycyjnych modeli. To niezbędny element ekwipunku w czasie przemieszczania się w górskim terenie w niepewnych warunkach atmosferycznych.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -25%
  Namiot awaryjny Lifesystems Survival Shelter 2
  Namiot awaryjny Lifesystems Survival Shelter 2
  Cena promocyjna 119,99 zł Cena regularna 159,99 zł
 2. -25%
  Namiot awaryjny Lifesystems Survival Shelter 4
  Namiot awaryjny Lifesystems Survival Shelter 4
  Cena promocyjna 149,99 zł Cena regularna 199,99 zł
 3. -25%
  Namiot awaryjny Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2
  Namiot awaryjny Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2
  Cena promocyjna 239,93 zł Cena regularna 319,90 zł
 4. -20%
  Płachta awaryjna Rab Group Shelter 4-6 - orange
  Płachta awaryjna Rab Group Shelter 4-6 - orange
  Cena promocyjna 239,99 zł Cena regularna 299,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Niska waga i prosta konstrukcja gwarantują maksymalną niezawodność

Namioty awaryjne są często wykonywane z bardzo lekkich materiałów, a po spakowaniu zajmują minimalną ilość miejsca, aby zawsze można było znaleźć na nie miejsce w plecaku. Kształtem przypominają tradycyjne namioty, jednak nie posiadają stelaża ani odciągów. Całość zakłada się bowiem bezpośrednio na użytkowników. Namioty awaryjne w sklepie 8a.pl to specjalistyczne modele przeznaczone najczęściej dla zaawansowanych miłośników gór, którzy potrzebują mobilnego, minimalistycznego schronienia w razie załamania się warunków pogodowych. Dostępne modele namiotów ratunkowych różnią się wielkością, dzięki czemu można je idealnie dobrać w zależności od wielkości grupy oraz zastosowania. Wielkość po złożeniu zbliżona do płachty biwakowej, funkcjonalność bliska namiotowi – to właśnie podstawowe założenia tych awaryjnych modeli.

Doskonałe dopełnienie wyposażenia każdego miłośnika gór i turysty.

Namioty awaryjne są doskonałym uzupełnieniem górskiego ekwipunku. Kiedy nie możemy przemieszczać się dalej o własnych siłach, namiot awaryjny zapewni lepsze warunki podczas oczekiwania na pomoc. Niemal nie zajmuje miejsca, dzięki czemu z łatwością zmieści się w plecaku obok dodatkowej odzieży, apteczki oraz jedzenia. Możliwość schronienia się przed deszczem i wiatrem będzie bezcenna w czasie nagłego załamania się pogody, kiedy kontynuowanie marszu czy wspinaczki będzie zbyt niebezpieczne. Namiot ratunkowy to idealny sposób na przeczekanie fatalnych warunków pogodowych.

Do ultralekkiego namiotu awaryjnego warto dodać:

Worki wodoszczelne Kompasy Mapniki
Noże turystyczne Filtr wody Akcesoria namiotowe