top

Namioty awaryjne

Namioty awaryjne doskonale łączą w sobie cechy płacht biwakowych oraz tradycyjnych modeli. To niezbędny element ekwipunku w czasie przemieszczania się w górskim terenie w niepewnych warunkach atmosferycznych.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

 1. -30%
  Namiot awaryjny Lifesystems Survival Shelter 2
  Namiot awaryjny Lifesystems Survival Shelter 2
  w tym VAT 209,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 219,99 zł -4%
  Rekomendowana cena producenta 299,99 zł -30%
 2. -35%
  Namiot awaryjny Lifesystems Survival Shelter 4/4
  Namiot awaryjny Lifesystems Survival Shelter 4/4
  w tym VAT 239,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 229,99 zł +5%
  Rekomendowana cena producenta 369,99 zł -35%
 3. -30%
  Namiot awaryjny Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2
  Namiot awaryjny Lifesystems Ultralight Survival Shelter 2
  w tym VAT 389,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 339,99 zł +15%
  Rekomendowana cena producenta 559,99 zł -30%
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Namioty awaryjne - Niska waga i prosta konstrukcja gwarantują maksymalną niezawodność

Namioty awaryjne są często wykonywane z bardzo lekkich materiałów, a po spakowaniu zajmują minimalną ilość miejsca, aby zawsze można było znaleźć na nie miejsce w plecaku. Kształtem przypominają tradycyjne namioty, jednak nie posiadają stelaża ani odciągów. Całość zakłada się bowiem bezpośrednio na użytkowników. Namioty awaryjne w sklepie 8a.pl to specjalistyczne modele przeznaczone najczęściej dla zaawansowanych miłośników gór, którzy potrzebują mobilnego, minimalistycznego schronienia w razie załamania się warunków pogodowych. Dostępne modele namiotów ratunkowych różnią się wielkością, dzięki czemu można je idealnie dobrać w zależności od wielkości grupy oraz zastosowania. Wielkość po złożeniu zbliżona do płachty biwakowej, funkcjonalność bliska namiotowi – to właśnie podstawowe założenia tych awaryjnych modeli.

Namioty ratunkowe - Doskonałe dopełnienie wyposażenia każdego miłośnika gór i turysty.

Namioty awaryjne są doskonałym uzupełnieniem górskiego ekwipunku. Kiedy nie możemy przemieszczać się dalej o własnych siłach, namiot awaryjny zapewni lepsze warunki podczas oczekiwania na pomoc. Niemal nie zajmuje miejsca, dzięki czemu z łatwością zmieści się w plecaku obok dodatkowej odzieży, apteczki oraz jedzenia. Możliwość schronienia się przed deszczem i wiatrem będzie bezcenna w czasie nagłego załamania się pogody, kiedy kontynuowanie marszu czy wspinaczki będzie zbyt niebezpieczne. Namiot ratunkowy to idealny sposób na przeczekanie fatalnych warunków pogodowych.