top

Małachowski

Małachowski to polska marka słynąca z doskonałego ekwipunku puchowego, sprawdzającego się w skrajnych warunkach. Śpiwory i kurtki świetnie sprawdzają się w skrajnych temperaturach na największych wysokościach.
Zobacz jako Siatka Lista

38 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

38 Produkty

na stronę
Wyczyść

Śpiwory puchowe Małachowski to doskonałe właściwości izolacyjne

Naturalne właściwości puchu są znane od wielu lat. To doskonały izolator, któremu do tej pory nie dorównała żadna ocieplina syntetyczna. To właśnie dlatego jest tak często stosowany w specjalistycznej odzieży górskiej oraz zimowej. Nawet przy siarczystych mrozach izolacja wykonana z puchu pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Puch może się jednak różnić jakością. Śpiwory puchowe Małachowski wykorzystują puch gęsi pochodzący z Polski. O jego doskonałych właściwościach świadczy fakt, że jest on niezwykle ceniony i uchodzi za jedne z najlepszych na całym świecie. Wysoka jakość puchu przekłada się na fantastyczne zdolności izolacyjne śpiworów. Ponadto puch można bardzo łatwo skompresować. To właśnie dlatego śpiwory puchowe zajmują znacznie mniej miejsca, niż ich syntetyczne odpowiedniki, zapewniając taką samą lub lepszą izolację.

Komfortowy sen przez cały rok – letnie i zimowe śpiwory puchowe Małachowski

Marka Małachowski produkuje zróżnicowane modele śpiworów. Najbardziej znane są oczywiście niezwykle ciepłe modele zimowe. Duża ilość ociepliny przekłada się na możliwość nocowania w bardzo dużych mrozach. Modele te są chętnie wybierane na wyprawy wysokogórskie oraz podczas przebywania w najzimniejszych klimatach. Puch może być jednak wykorzystany również w śpiworach letnich. Dzięki jego właściwościom izolacyjnym ilość potrzebnej ociepliny jest minimalna, co pozwala uzyskać dobrą termikę przy minimalistycznych wymiarach po spakowaniu. Na te modele często decydują się minimaliści oraz miłośnicy trekkingu, którzy chcą mocno obniżyć wagę bagażu. Wszystkim poszukującym śpiworów Małachowski sklep 8a.pl zapewnia duży wybór modeli przystosowanych na różne pory roku.

Małachowski – popularne kategorie

Śpiwory Małachowski