top

LyoFood

LyoFood to polska żywność liofilizowana doceniana przez znanych podróżników, himalaistów, wspinaczy i żeglarzy. Lekkie i kompaktowe dania liofilizowane ze sklepu 8a.pl to idealny wybór na każdą wyprawę.
25
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25

na stronę

LyoFood – żywność liofilizowana to wysoka jakość

Wszystkie liofilizaty LyoFood są przygotowywane z najwyższą starannością. Tak wysoki poziom jakości udało się osiągnąć dzięki wprowadzeniu odpowiednich standardów produkcyjnych. Już na poziomie doboru składników tworzących posiłek, są one szczegółowo badane. Marka słynie z własnych dostawców podstawowych surowców do dań liofilizowanych. Dzięki temu ma pewność ich pochodzenia. W LyoFood żywność liofilizowana jest najpierw przygotowywana w formie normalnego posiłku, a dopiero później poddawana procesowi liofilizacji. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie perfekcyjnego smaku, a także wyglądu. Żywność pod wpływem liofilizacji nie zmienia się bowiem w papkę, ale zachowuje swój apetyczny kształt. W daniach widoczne są więc warzywa, kawałki mięsa czy makarony. Aby zapewnić wysoką jakość finalnego produktu, jedzenie jest badane laboratoryjnie zarówno po ugotowaniu posiłku, jak i po procesie liofilizacji. Dzięki tak drobiazgowej kontroli oraz odpowiedniemu pakowaniu żywność liofilizowana zachowuje bardzo długi termin przydatności do spożycia. Świetnie sprawdzi się jako posiłek na sytuację awaryjną, a także podczas wielomiesięcznych ekspedycji w najdalsze zakątki świata.

Dania liofilizowane LyoFood – sklep 8a.pl to szeroki wybór smaków

W naszym sklepie zapewniamy duży wybór dań liofilizowanych, który pozwoli ułożyć zróżnicowane menu nawet w czasie dłuższych wypraw. Śniadania, desery i obiady LyoFood – żywność liofilizowana zaspokoi głód zarówno w czasie wielotygodniowych wypraw, jak i jednodniowych wycieczek. Zróżnicowane smaki obejmują dania mięsne, klasyczne makarony oraz dania wegetariańskie. Przygotowanie dań liofilizowanych do spożycia jest niezwykle proste i zajmuje tylko kilka chwil. Jedyne czego potrzebujemy to nieco wrzątku. Opakowania liofilizatów zostały bowiem przygotowane w taki sposób, aby spełniały jednocześnie funkcję naczynia, w którym przygotujemy, a następnie spożyjemy posiłek.

LyoFood – popularne kategorie

Liofilizaty LyoFood