top

Liofilizaty Lyofood

Liofilizaty Lyofood to produkowana w Polsce wysokiej jakości żywność przeznaczona dla miłośników podróżowania, wypraw górskich, żeglarstwa oraz turystyki. To doskonały smak i wysokie wartości odżywcze.
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

36 Produkty

Wyczyść

Liofilizaty Lyofood to idealny wybór na wyprawy

Żywność liofilizowana znacznie ułatwia przygotowanie się zarówno na długie, wielotygodniowe wyprawy, jak i krótsze, kilkudniowe wycieczki. Wystarczy tylko wybrać ulubione dania z menu i spakować kompaktowe jedzenie do plecaka. Całość zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i jest lżejsza od tradycyjnej żywności. Jak to możliwe? Liofilizaty Lyofood powstają w specjalnym procesie. W bardzo niskiej temperaturze żywność jest pozbawiana wody. Dzięki temu zyskuje bardzo niską wagę, a także trwałość. Co ważne produkty tej marki są poddawane liofilizacji dopiero po przygotowaniu dania. Oznacza to, że w opakowaniu otrzymujemy gotowy posiłek, pozbawiony jedynie wody. To właśnie dlatego jedzenie po przygotowaniu ma tak dobre walory smakowe.

Szeroki wybór dań liofilizowanych

Posiłki liofilizowane Lyofood produkowane są z wyselekcjonowanych składników, aby zachować ich wyjątkowy smak i najwyższą jakość. Bardzo szeroki wybór dań trafi w gusty większość podróżników i sportowców. Niezależnie od tego czy wybierzesz zupę brokułowo-szpinakową, schab w sosie, czy makaron bolognese, możesz mieć pewność wyjątkowych doznań smakowych oraz pełni wartości odżywczych. Dzięki dużemu wyborowi dań łatwo jest ułożyć niepowtarzalny zestaw pożywienia nawet na kilkudniowe i dłuższe wyjazdy. To niezwykle ważna rzecz w przypadku ekspedycji i wypraw górskich, kiedy jakość jedzenia odgrywa bardzo ważną rolę.

Łatwość przygotowania liofilizatów Lyofood

Liofilizaty Lyofood są bardzo łatwe do przygotowania. Nie potrzeba nawet dodatkowych naczyń – potrawę można bowiem przyrządzić w torebce, w której dostarczane jest danie. Wystarczy całość zalać wrzątkiem i wymieszać, aby po kilku chwilach cieszyć się pełnowartościowym, ciepłym daniem. Dzięki procesowi liofilizacji jedzenie nie jest starte do postaci proszku, ale zachowuje swój pierwotny kształt. Chociaż dania muszą być liofilizowane po rozdrobnieniu na mniejsze cząstki, bez problemu wyczujemy w posiłku kawałki mięsa czy warzyw. Posiłki liofilizowane Lyofood to doskonały wybór na wyprawy górskie, trekkingi, wspinaczkę oraz do wielu innych aktywności w terenie.

Liofilizaty Lyofood w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór liofilizatów najbardziej renomowanych marek. Nie mogło wśród nich oczywiście zabraknąć żywności liofilizowanej Lyofood. Wysoka jakość składników oraz doskonałe receptury sprawiają, że każdy posiłek w terenie może być prawdziwą ucztą. Liofilizaty stają się coraz popularniejsze nie tylko wśród profesjonalnych sportowców czy podróżników, ale są coraz chętniej wybierane przez świadomych turystów. Dzięki nim możliwe staje się znaczne zmniejszenie wagi i objętości bagażu, co pozwala podróżować ze stosunkowo lekkim plecakiem.