top

Buty Five Ten

Buty Five Ten przygotowano w znacznej mierze dla miłośników wspinaczki. W ofercie znajdziemy więc obuwie z którego skorzystamy będąc na ściance czy boulderze, ale i wersje podejściowe, wspomagające nas na trudniejszych odcinkach szlaku.
Zobacz jako Siatka Lista

56 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

56 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Buty Five Ten

Obuwie amerykańskiego producenta ma miano niemal kultowego. Wszystko to za sprawą innowacyjnej mieszanki gum Stealth Rubber, która sprawia, że buty Five Ten są jednymi z najbardziej przyczepnych butów na rynku. Niezależnie od dyscypliny pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa za sprawą wysokiego poziomu trakcji. W portfolio marki znajduje się wiele produktów o różnym outdoorowym przeznaczeniu. Modele dla rowerzystów MTB, którzy jeżdżą na płaskich pedałach, klasyczne podejściówki, a może buty do wspinaczk Five Ten? W ofercie obuwia tej marki każdy fan outdooru znajdzie coś dla siebie.

Five Ten buty na rower, w góry i do wspinaczki

Buty Five Ten to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają obuwia najwyższej jakości. Połączenie przyczepnej podeszwy z zaawansowanymi cholewkami zapewnia wysoką funkcjonalność i praktyczność modeli. Marka Five Ten jest autorem pierwszych butów podejściowych w historii, które całkowicie zmieniły obraz obuwia widzianego na górskich szlakach. Spod ręki projektantów wyszły również buty na rower Five Ten, które pozwoliły wielu zawodnikom na zdobywanie mistrzostw świata w różnych dyscyplinach MTB. Z kolei modele wspinaczkowe, rozpoznawane są na całym świecie. Autorska mieszanka gumy Stealth Rubber pozwala bowiem na uzyskanie maksymalnej przyczepności zarówno na litej skale, jak i plastikowych chwytach. Buty do wspinaczki Five Ten sprawdzą się więc zarówno w skałach, jak i na panelach.

Obuwie Five Ten jaki model wybrać?

Niezależnie od Twoich outdoorowych zainteresowań w portfolio marki znajdziesz coś dla siebie! Buty Five Ten w ofercie 8a.pl dzielimy na obuwie rowerowe, wspinaczkowe oraz podejściowe. Niezależnie od wybranego modelu docenisz komfort i trakcję, jaką zapewnia. Do produkcji obuwia Five Ten używane są wyłącznie najwyższej jakości surowce, w postaci naturalnych skór, oraz materiały syntetyczne. Te drugie mają za zadanie pozwolić na sprawne odparowywanie wilgoci powstałej podczas wysiłku. Buty Five Ten wykorzystują również proekologiczne materiały. W wielu modelach znajdziesz elementy, które powstały z surowców pozyskanych metodą recyklingu. Dzięki temu, wybierając obuwie Five Ten, zmniejszysz swój wpływ na planetę, oraz pozwolisz chronić środowisko naturalne.