top

Arva

Arva od ponad 30 lat dostarcza produkty zwiększające bezpieczeństwo w czasie górskich aktywności. Sklep 8a.pl zapewnia wysokiej klasy sprzęt lawinowy – detektory, łopaty, sondy, a także plecaki lawinowe.
9
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
 1. -20%
  Zestaw lawinowy Arva NEO PRO Safety Pack
  Zestaw lawinowy Arva NEO PRO Safety Pack
  1 479,99 zł 1 849,99 zł
 2. -18%
  Plecak lawinowy Arva R 24 - blue
  Plecak lawinowy Arva R 24 - blue
  2 082,79 zł 2 539,99 zł
 3. -18%
  Plecak lawinowy Arva R 25 Ultralight - grey
  Plecak lawinowy Arva R 25 Ultralight - grey
  2 172,99 zł 2 649,99 zł
 4. -20%
  Plecak skiturowy Arva ST 30 - blue
  Plecak skiturowy Arva ST 30 - blue
  559,99 zł 699,99 zł
 5. -21%
  Łopata lawinowa Arva Guard
  Łopata lawinowa Arva Guard
  197,49 zł 249,99 zł
 6. -20%
  Plecak Arva Explorer 18 - khaki
  Plecak Arva Explorer 18 - khaki
  215,99 zł 269,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Arva w sklepie 8a.pl – sprzęt lawinowy zwiększający bezpieczeństwo w górach

Francuska marka posiada niezwykle bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy sprzętu lawinowego. Jej pierwsze detektory lawinowe powstały znacznie wcześniej, niż sprzęt tego typu zyskał dużą popularność wśród narciarzy skiturowych i skialpinistów. Dzięki zaangażowaniu projektantów oraz osób na co dzień korzystających ze sprzętu lawinowego, możliwe jest wprowadzanie ciągłych ulepszeń. Marka Arva to nieustanna ewolucja, aby kolejne modele plecaków lawinowych, detektorów, łopat śnieżnych i sond były jeszcze łatwiejsze w użytkowaniu, a ich skuteczność jak największa. Dobrej klasy sprzęt lawinowy to nie tylko wysoka niezawodność, ale również ergonomia użytkowania, która sprawia, że dotarcie do osób zasypanych przez lawinę może być jeszcze szybsze. Każda sekunda zaoszczędzona w trakcie akcji ratunkowej może bowiem przyczynić się do uratowania życia.

Detektory lawinowe, łopaty i sondy Arva - najwyższa jakość wykonania

Osoby stojące za marką Arva doskonale wiedzą, jak ważne w dzisiejszym świecie jest pełne zaufanie do górskiego ekwipunku, od którego nie raz może zależeć nasze życie. Szczególnie w przypadku sprzętu lawinowego niezwykle ważne jest dopilnowanie każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że detektor lawinowy, sonda, czy łopata nie zawiodą nawet w najtrudniejszych warunkach i pozwolą maksymalnie szybko wydobyć poszkodowaną przez lawinę osobę spod śniegu. Aby zapewnić najwyższą jakość i najlepsze rozwiązania techniczne cały proces projektowania oraz produkcji sprzętu lawinowego Arva odbywa się we Francji. Dzięki temu możesz wyruszyć na górskie stoki, mając świadomość tego, że możesz w pełni polegać na swoim wyposażeniu kupionym w specjalistycznym sklepie górskim.

Sklep Arva - lawinowe ABC pozwoli na szybkie dotarcie do poszkodowanych

W skład lawinowego ABC wchodzą 3 elementy – łopata śnieżna, sonda i detektor lawinowy. To minimalne wyposażenie, które powinien posiadać każdy skiturowiec czy skialpinista wybierający się w teren chociaż w minimalnym stopniu zagrożony przez lawiny. Pierwszym elementem jest z pewnością detektor lawinowy, który pozwala zlokalizować nadajnik osoby zasypanej przez śnieg. Drugim z nich jest sonda, służąc do ustalenia dokładnego położenia poszkodowanej osoby. Ostatnim elementem jest łopata śnieżna, bez której odkopanie osoby zasypanej przez lawinę jest w zasadzie niemożliwe. Sprzęt lawinowy Arva w sklepie 8a.pl to najwyższej jakości produkty, które zapewniają wysoką niezawodności i pozwalają na sprawne działanie w niesprzyjających górskich warunkach.

Doskonałe na narty skiturowe i freeridowe - plecaki lawinowe Arva

W ofercie francuskiej marki znajduje się duży wybór plecaków lawinowych. Arva Reactor to system dmuchanych poduszek, które można uruchomić w przypadku zejścia lawiny. Dzięki temu osoba porwana przez lawinę jest samoczynnie wynoszona w jej górne warstwy, przez co może uniknąć przysypania lub znacznie łatwiej będzie się można do niej dostać. Sklep 8a.pl posiada w swojej ofercie niewielkie plecaki Arva do freeridu, jak i większe modele przeznaczone na dłuższe wycieczki skiturowe. Niezależnie od tego, który plecak lawinowy z systemem Reactor wybierzesz, możesz mieć pewność, że przyczyni się on do znacznego podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Sprzęt lawinowy Arva – sklep 8a.pl to szeroki wybór produktów

Marka Arva w sklepie online pozwoli Ci w pełni wyposażyć się na zimowe wyjścia w góry. Niezbędny sprzęt lawinowy zwiększy bezpieczeństwo poruszania się po zaśnieżonych stokach na nartach. Niezależnie od tego, czy uprawiasz skialpinizm, skitouring czy freeride – w ofercie tej marki znajdziesz ekwipunek idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Arva – popularne kategorie:

Detektory lawinowe Arva