top

Zamberlan Buty podejściowe

Buty podejściowe Zamberlan oferują maksymalną precyzję poruszania się w trudnym terenie. To obuwie stworzone do przemierzania górskich ścieżek. Obuwie podejściowe to doskonały wybór nie tylko dla wspinaczy.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Wyczyść

Wszechstronne buty podejściowe Zamberlan

Buty podejściowe powstały pierwotnie jako obuwie dla wpinaczy, którzy musieli dotrzeć pod trudno dostępne ściany. Obecnie jednak stały się na tyle popularnym rodzajem obuwia, że są z chęcią wybierane również przez turystów i pozostałych miłośników gór, którzy poszukują maksymalnej precyzji każdego kroku i optymalne przyczepności na skalnym podłożu. Buty podejściowe Zamberlan to w większości klasyczne modele, które oferują wyjątkowo komfortowe dopasowanie do stopy. Obuwie przygotowane przez włoskich projektantów wyróżnia się doskonałym wyglądem oraz bardzo dużą wytrzymałością, która jest niezbędna w górskich warunkach.

Budowa butów podejściowych Zamberlan

Obuwie podejściowe włoskiej marki posiada wszystkie elementy charakterystyczne dla tej grupy obuwia. Przód cholewki jest dobrze zabezpieczony gumowym panelem przed przypadkowymi uszkodzeniami. Jest to bardzo ważne, kiedy korzystamy z wąskich półek skalnych i przód buta ma częsty kontakt ze skałami. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką żywotność butów. Ponadto zastosowano w nich bardzo precyzyjny system sznurowania, schodzący niemal do samych palców. Pozwala to na idealne dopasowanie butów do stopy, szczególnie na odcinkach z elementami wspinaczki. Kolejną cechą, jaką charakteryzują się buty podejściowe Zamberlan, jest podeszwa świetnie sprawdzająca się na skalnym podłożu. Specjalny typ gumy zapewnia wyjątkową przyczepność również na gładszych powierzchniach. Ponadto w przedniej części podeszwy zastosowano panel z gładką gumą, która pozwoli wykorzystać do podparcia nawet najmniejsze stopnie. To idealne rozwiązanie na najtrudniejszych odcinkach szlaków.

Buty podejściowe Zamberlan kupisz w sklepie 8a.pl

Wyjątkowe obuwie włoskiej marki Zamberlan jest chętnie wybierane zarówno przez wspinaczy, którzy muszą dotrzeć pod oddaloną ścianę, jak i turystów, którzy potrzebują obuwie na nieco trudniejsze górskie szlaki. Buty podejściowe oferują bowiem maksymalną precyzję każdego kroku na skalnym podłożu. Obuwie tego typu doskonale sprawdza się w czasie wycieczek z mniejszym plecakiem, świetnie zastępując tradycyjne buty turystyczne.