top

Xtorm

Xtorm to jeden z czołowych europejskich producentów powerbanków i paneli solarnych. Holenderska marka zapewnia najwyższej jakości produkty dla podróżników, turystów, wspinaczy, a także do codziennego użytkowania.
Zobacz jako Siatka Lista

16 Produkty

 1. -9%
  Power bank Xtorm Rugged 10000 mAh 20W
  Power bank Xtorm Rugged 10000 mAh 20W
  w tym VAT 299,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 289,99 zł (+4%)
  Rekomendowana cena producenta 329,99 zł (-9%)
 2. -10%
  Power bank Xtorm Rugged Pro 20000 mAh 35W
  Power bank Xtorm Rugged Pro 20000 mAh 35W
  w tym VAT 419,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 399,99 zł (+6%)
  Rekomendowana cena producenta 469,99 zł (-10%)
 3. -8%
  Kabel Xtorm USB - USB-C (1m) - black
  Kabel Xtorm USB - USB-C (1m) - black
  w tym VAT 81,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 81,99 zł
  Rekomendowana cena producenta 89,99 zł (-8%)
 4. -8%
  Kabel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)
  Kabel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)
  w tym VAT 91,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 89,99 zł (+3%)
  Rekomendowana cena producenta 99,99 zł (-8%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

16 Produkty

Wyczyść

Xtorm - energia elektryczna gdziekolwiek jej potrzebujesz

W dzisiejszych czasach elektryczność to podstawa. Doskonale wiedzą o tym osoby tworzące markę Xtorm, której misją jest zapewnienie dostępu do energii elektrycznej w każdym miejscu i o każdym czasie. W pracy korzystasz z laptopa lub tabletu? W czasie długiego dnia musisz podładować smartfon? Twoja czołówka, którą zabierasz w góry posiada wbudowany akumulator i jest ładowana przez USB? A może po prostu potrzebujesz niezawodnego źródła zasilania podczas ekspedycji z dala od cywilizacji? Wszystkie te potrzeby zrealizujesz dzięki powerbankom oraz panelom solarnym Xtorm!

Marka powstała w 2008 roku w celu zapewnienia aktywnym ludziom energii elektrycznej, gdziekolwiek będą jej potrzebowali. Xtorm jest częścią większej holenderskiej firmy Telco Accessories. Szybki wzrost popularności oraz potrzeba zapewniania coraz większej ilości produktów sprawiły, że w 2016 roku marka przeprowadziła się do większych biur i magazynów. W 2019 roku Xtorm zdobył ponad 17 nagród biznesowych w Holandii. Doceniono w nich zarówno szybki wzrost firmy, innowacyjność produktów oraz ich wysoką jakość. Obecnie Xtorm sprzedaje swoje produkty w ponad 60 krajach. Jest też wiodącym producentem akcesoriów energetycznych na europejskim rynku i stale się rozwija.

Niezawodne zasilanie w każdych warunkach

W ofercie marki Xtorm wiodącą rolę odgrywają powerbanki. Zróżnicowane pod względem pojemności modele sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Większe powerbanki bez problemu zasilą latpopa, mniejsze, które zmieszczą się w kieszeni, doskonale sprawdzą się do podładowania smartfona w czasie intensywnego dnia. Dostępne są zarówno modele do codziennego użytkowania, jak i wzmocnione produkty optymalnie spisujące się w czasie wyjazdów outdoorowych. Na dłuższych ekspedycjach z pewnością niezastąpione okażą się panele solarne Xtorm. Przenośne modele można przytroczyć do plecaka, aby w czasie słonecznego dnia podładować nieco baterie w kluczowym sprzęcie. Większe panele solarne sprawdzą się w czasie długich pobytów z dala od cywilizacji, kiedy niezbędne będzie zasilenie komputera, nadajników GPS, czy innego niezbędnego sprzętu. Ofertę marki Xtorm uzupełniają klasyczne ładowarki oraz adaptery umożliwiające korzystanie z sieci energetycznej w niemal każdym kraju na świecie. To optymalne rozwiązanie dla podróżników odwiedzających najbardziej egzotyczne zakątki naszego globu.

Produkty Xtorm w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór najlepszych power banków i paneli solarnych Xtorm. Skupiamy się na produktach przygotowanych z myślą o outdoorze, a także aktywnych dniach w miejskim otoczeniu. Każdy model Xtorm cechuje się najwyższą jakością wykonania, co przekłada się na wysoką niezawodność. Przygotowane na ekstremalne warunki produkty mogą być użytkowane w temperaturach spadających znacznie poniżej zera stopni. Wybierając produkty Xtorm można mieć też pewność, że zastosowano w nich najnowsze dostępne rozwiązania technologiczne. Przez to ładowanie jest znacznie szybsze, a sam sprzęt lżejszy i poręczniejszy.