top

Vibram Megagrip

Buty Vibram® Megagrip to perfekcyjna przyczepność w górskim terenie. Specjalnie dobrana mieszanka gumy i kształt bieżnika sprawiają, że podeszwy Vibram® Megagrip oferują niezrównaną trakcję na szlaku i nie tylko.
Zobacz jako Siatka Lista

375 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

375 Produkty

Wyczyść

Buty Vibram® Megagrip stworzone z myślą o górach

Wśród zróżnicowanych mieszanek gum ten typ podeszew Vibram® wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością zarówno w suchym, jak i mokrym terenie. Optymalnie sprawdza się na zróżnicowanym podłożu, oferując wysokie tarcie na skalnych nawierzchniach. Takie właściwości sprawiają, że to jeden z chętniej stosowanych typów podeszew do obuwia górskiego. Buty Vibram® Megagrip są wybierane przede wszystkim przez użytkowników poszukujących jak najlepszej przyczepności na szlakach, ścieżkach, a także poza nimi. Perfekcyjnie dobrana mieszanka gumy świetnie spisuje się na skałach. Oferuje bardzo dobre tarcie, dzięki czemu buty nie ześlizgują się tak łatwo, kiedy poruszamy się po niewielkich skalnych stopniach. Za przyczepność w luźniejszym terenie odpowiedzialny jest specjalnie dobrany bieżnik. Optymalny kształt wypustek i rowków zapobiega łatwemu ześlizgiwaniu się butów w piasku czy na trawie. Połączenie odpowiedniego kształtu podeszwy ze specjalnie dobraną gumą zapewnia wyśmienite właściwości użytkowe zarówno w górach, jak i w wielu innych typach terenu.

Buty Vibram® Megagrip w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór obuwia wyposażonych w te specjalistyczne podeszwy górskie. W naszej ofercie umieściliśmy topowe marki outdoorowe, których obuwie jest doceniane przez użytkowników na całym świecie. Niezależnie od tego jaką aktywność podejmujesz w górach, z pewnością znajdziesz wśród dostępnych butów model odpowiedni dla Ciebie. Podeszwy z serii Vibram® Megagrip są najczęściej stosowane w zaawansowanym obuwiu górskim, gdzie gwarantują niezrównaną przyczepność podczas poruszania się wąskimi szlakami. Guma ta jest również stosowana w butach podejściowych, których używa się na wymagających drogach, które często zawierają w sobie odcinki z elementami wspinaczki. Perfekcyjnie przygotowane buty oferują wtedy niezbędne wsparcie i zwiększają bezpieczeństwo poruszania się w wymagającym terenie. Podeszwy wykorzystujące ten typ gumy pojawiają się również w butach biegowych i turystycznych. Wysoka przyczepność jest bowiem pożądana niemal w każdej aktywności, zapewniając większą stabilność i pewność każdego kolejnego kroku.

Sprawdź również inne buty z podeszwami Vibram®:

Buty Vibram® Vibram® Mont Vibram® XS Trek Vibram® Icetrek Vibram® Arctic Grip