top

Turbat

Turbat to odzież górska i turystyczna produkowana i projektowana dla wszystkich entuzjastów outdooru. Sprawdź lekkie i ciepłe kurtki puchowe i ciesz się wygodą na górskim szlaku oraz na co dzień.
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

Wyczyść

Turbat historia marki

Turbat to stosunkowo młoda marka, która zaistniała na rynku outdoorowym dzięki dopracowanym produktom. Tworzące ją osoby posiadają duży entuzjazm oraz bogate doświadczenie górskie. Takie połączenie sprawia, że projektowana przez markę odzież oraz ekwipunek turystyczny doskonale trafiają w potrzeby miłośników aktywności outdoorowych. Nazwa marki wywodzi się od trudno dostępnej rzeki płynącej się w Karpatach na Ukrainie. Jej dolina to szczególne miejsce dla osób tworzących markę Turbat, które inspiruje do tworzenia coraz lepszych produktów. Mają się one bowiem sprawdzać się w równie niedostępnych miejscach na całym świecie.

Kurtki puchowe Turbat

Ważną część w ofercie marki stanowi puchowa odzież górska. Marka szczyci się bowiem stosowaniem wysokiej jakości naturalnego puchu. Jest on pozyskiwany z ukraińskich gęsi. Na poszczególnych etapach produkcji dokłada się najwyższej staranności, aby puch charakteryzował się możliwie najlepszymi parametrami. Dzięki temu kurtki puchowe Turbat charakteryzują się lekkością oraz wyśmienitymi parametrami izolacyjnymi. Doskonale sprawdzają się w czasie górskich wypraw oraz wyjazdów turystycznych, zapewniając komfortowy klimat w niskich temperaturach.