top

Totem

Totem to najwyższej jakości friendy dla wspinaczy. Nieduży producent sprzętu wspinaczkowego oferuje produkty, które świetnie sprawdzą się podczas wspinaczki z własną asekuracją. Zapewniamy szeroki wybór friendów w różnych rozmiarach.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Wyjątkowe friendy Totem

Od momentu wynalezienia friendów, stanowią one nieodłączny element wyposażenia wszystkich osób wspinających się na własnej asekuracji. Obecnie niemal każdy liczący się na rynku producent sprzętu wspinaczkowego posiada w swojej ofercie różne modele friendów. Niewielka marka Totem pochodzi z Kraju Basków. Została założona przez wspinaczy, którzy chcieli tworzyć najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy. Co czyni friendy Totem takimi wyjątkowymi. Przede wszystkim dbałość włożona w detale oraz najwyższa jakość wykonania każdego elementu. To niezwykle ważne, kiedy mamy do czynienia ze sprzętem wspinaczkowym, któremu powierzamy nasze bezpieczeństwa, a nawet życie. Wszystkie produkty Totem powstają w mieście Hernani w Kraju Basków, gdzie każdy element jest doprowadzany do perfekcji przez osoby, które nierzadko samo następnie korzystają z tego sprzętu.

Wyjątkowe zasady panujące w firmie

Producent friendów Totem to dość małe przedsiębiorstwo, stąd funkcjonują w nim wyjątkowe zasady. Na pierwszym miejscu stawiany jest zawsze interes wspinaczy. To właśnie dlatego każdy produkt jest tak wyjątkowy i w pełni odpowiada potrzebom osób wspinających się w skałach. W firmie obowiązują równe płace, uzależnione jedynie od przepracowanych godzin, a nie stanowiska. Poza tym nadwyżka wypracowana przez markę jest inwestowane w lokalne projekty wspinaczkowe, aby cała społeczność mogła korzystać z jej zysków. Kluczowe decyzje w firmie Totem są podejmowane w wyniku głosowania wszystkich pracowników. Podstawowe wartości tego producent obejmują też równość wszystkich ludzi, sprzeciw wobec dyskryminacji czy wreszcie poszanowanie praw przyrody.

Wyjątkowe friendy Totem w sklepie 8a.pl to szeroki wybór modeli o rozmiarów, który pozwoli skompletować odpowiedni zestaw na każdą drogę. Świetnie sprawdzą się w czasie letnich wyjazdów w skały, pozwalając w pełni cieszyć się każdą chwilą spędzoną w ścianie.