top

Torby Patagonia

Torby Patagonia to propozycja dla wszystkich miłośników gór i turystyki. Doskonale sprawdzą się podczas wyjazdów, umożliwiając wygodny transport najpotrzebniejszych rzeczy. Sprawdź nowoczesne torby turystyczne i sportowe amerykańskiej marki.
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

Wyczyść

Torby Patagonia dla fanów turystyki dbających o ekologię

Jeśli kochasz outdoor, a podczas zakupów nie jest ci obojętne to, w jaki sposób twój nowy produkt wpływa na środowisko natrualne z pewnością znasz markę Patagonia. Amerykański producent to pionier i lider proekologicznej produkcji odzieży i sprzętu dla fanów turystyki. Torby Patagonia, tak jak i pozostałe produkty firmy powstają z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Materiały potrzebne do uszycia produktów pochodzą z recyklingu, co zmniejsza ślad węglowy procesu produkcji. Impregnacja hydrofobowa odbywa się najczęściej bez wykorzystywania związków PFC. Firma ze względu na swoje zaangażowanie w proekologiczną produkcję posiada wiele toreb z certyfikatem bluesign®. Zarówno nerki, jak i torby podróżne Patagonia są również produkowane w proetyczny sposób co potwierdza organizacja Fair Trade Certified™. Marka jest również członkiem i jednym z założycieli organizacji non-profit 1% for the Planet.

Doskonała jakość i wyjątkowa praktyczność modeli

Torby Patagonia to szeroki wybór modeli, które sprawdzą się zarówno podczas podróży, jak i na co dzień. Popularne nerki wykonane z recyklingowanych materiałów pozwolą ci zabrać ze sobą wszelkie niezbędne drobiazgi. Większe torby miejskie, świetnie sprawdzą się na co dzień podczas dojazdu do pracy czy szkoły. Niektóre z nich posiadają nawet chowane szelki, które umożliwiają zamianę torby w funkcjonalny plecak w zaledwie kilka chwil. Stylistyka toreb jest minimalistyczna i oparta o piękne żywe kolory. Torby Patagonia to również modele turystyczne, wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów. Lekkie tkaniny są wzmacniane i pokrywane za pomocą TPU, co pozwala zabezpieczyć je przed przemoczeniem. Splot ripstop sprawia, że materiały są ponadto odporne na uszkodzenia mechaniczne i przerwanie. Wewnątrz toreb znajdziemy wiele kieszeni umożliwiających organizację przenoszonych rzeczy. Niektóre z toreb wyposażono w zewnętrzne szpejarki i boczne funkcjonalne uchwyty.

Sprawdź torby Patagonia w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

Jeśli poszukujesz funkcjonalnej torby wysokiej jakości to z pewnością znajdziesz ją w sklepie internetowym 8a.pl. Produkty marki Patagonia będą doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających użytkowników i użytkowniczek. Ich wytrzymała i praktyczna konstrukcja okaże się niezastąpiona podczas podróży. Wykorzystanie nowoczesnych i ekologicznych materiałów sprawi, że wybranie torby właśnie od tego producenta będzie zrównoważoną decyzją zakupową. Nowo wybrana torba posłuży ci przez lata!