Ticket To The Moon

Firma Ticket To The Moon to jedyny w swoim rodzaju producent hamaków turystycznych z nylonu. W naszym sklepie zapewniamy również akcesoria do hamaków TTTM- moskitiery, płachty, zestawy mocujące.
28
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 28

na stronę

Hamaki Ticket To The Moon

Hamaki TTTM są wykonywane z bardzo mocnego nylonu, który jednocześnie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. To idealne połączenie cech pozwala produkować kompaktowe po złożeniu, ale niezwykle trwałe hamaki, które posłużą podczas licznych wyjazdów w teren. Do każdego modelu dołączany jest funkcjonalny pokrowiec transportowy, przypominający kształtem banana. Dzięki temu hamak można łatwo transportować zarówno we wnętrzu plecaka, jak i przytroczony na zewnątrz. Hamaki Ticket To The Moon są produkowane w dwóch wersjach. Hamaki jednoosobowe są wybierane najczęściej na wyprawy trekingowe, podczas których liczy się jak najmniejsza waga bagażu. Są również bardzo kompaktowe po spakowaniu. Hamaki 2-osobowe TTTM oferują z kolei wystarczającą ilość miejsca dla dwóch turystów lub mogą zapewnić zwiększony komfort jednej osobie. Hamaki są wyposażone w mocne haczyki na końcach, dzięki czemu wpięcie ich w liny mocujące jest bardzo łatwe i nie zabiera wiele czasu. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednie drzewa lub inne punkty zaczepienia, aby cieszyć się wygodnym odpoczynkiem.

Akcesoria do hamaków TTTM

Oprócz samych hamaków, firma oferuje również wszystkie niezbędne do nich dodatki. Wśród najpopularniejszych produktów wyróżnia się między innymi moskitiera do hamaków, idealnie dopasowana kształtem do modeli TTTM. Niezbędnym dodatkiem są również linki mocujące do hamaków Ticket To The Moon. Pozwalają one na szybkie rozłożenie hamaka i odpowiednią regulację napięcia linek. Podczas korzystania z hamaka przy niesprzyjającej pogodzie pomocny okaże się również tarp chroniący przed deszczem. Optymalnie dopasowany do hamaka kształt skutecznie zabezpieczy nas przed zmoknięciem.