top

Thorn Fit

Thorn Fit to producent nowoczesnego sprzętu i akcesoriów treningowych. Szeroka oferta marki obejmuje wyposażenie niezbędne w treningu funkcjonalnym, kondycyjnym, siłowym i fitness. Produkty Thorn Fit pomogą w zdobyciu i utrzymaniu wysokiej formy w każdej aktywności fizycznej.
Zobacz jako Siatka Lista

20 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

20 Produkty

na stronę
Wyczyść

Misja Thorn Fit

Niezależnie od tego czy wspinasz się w górach, jeździsz na nartach, biegasz w terenie, jeździsz na rowerze MTB czy pływasz kajakiem – każdy sport wymaga utrzymania odpowiedniej kondycji, koordynacji oraz siły. Każdy kto nieco mocniej angażuje się w uprawiany sport doskonale wie, że oprócz uprawiania danej dyscypliny, niezbędny jest również dodatkowy trening. Tutaj właśnie wkracza marka Thorn Fit oferująca wysokiej jakość sprzęt do treningów równowagi, koordynacji, siły, wydolności czy szybkości. Każdy produkt jest przygotowywany z myślą o konkretnym treningu, który pomoże zachować organizmowi perfekcyjną kondycję i przygotować go na nowe wyzwania. Potrzebujesz treningu przed sezonem zimowym na nartach? Trenujesz biegi górskie i pracujesz nad poprawą core stability? A może po prostu chcesz polepszyć swoją kondycję i ogólną sprawność? Sprzęt treningowy Thorn Fit pozwoli przeprowadzić odpowiedni trening zarówno w domowym zaciszu, na siłowni, jak i w czasie wyjazdów.

Produkty Thorn Fit w sklepie 8a.pl

Szeroka oferta marki obejmuje akcesoria, które sprawdzą się w czasie treningów zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i w plenerze. Odpowiednie akcesoria znajdą tu miłośnicy fitnessu, cossfitu, jak i osoby uzupełniające swój trening innymi aktywnościami. W ofercie marki wyróżniają się gumy do ćwiczeń Thorn Fit. Taśmy oporowe o różnej sile napinania i długościach pozwolą przeprowadzić wiele zróżnicowanych zestawów ćwiczeń. Bardzo popularne są również kettlebells, stosowane w treningu siłowym. Podczas budowania kondycji do największych wyzwań często stosuje się kamizelki obciążeniowe Thorn Fit. Znaczne zwiększenie obciążeń pozwoli przygotować się na ekstremalne warunki. W ofercie nie mogło zabraknąć oczywiście tak podstawowych akcesoriów jak hantle czy maty do ćwiczeń. Produkty tej marki pozwolą również zadbać o właściwą regeneracje już po wysiłki. Wałki do rolowania mięśni Thorn Fit pozwolą na szybsze przywrócenie pełnej sprawności po treningu czy zawodach.