top

This-1

This-1 to producent wysokiej jakości żywności energetycznej pozwalającej szybko uzupełnić kalorie w czasie ekstremalnego wysiłki. Specjalnie przegotowane batony oraz żele energetyczne to świetne uzupełnienie diety w czasie ekspedycji górskich, wypraw trekkingowych, rejsów dalekomorskich, a także na zawodach sportowych. Sprawdź doskonale skomponowane produkty marki This-1!
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

5 Produkty

na stronę
Wyczyść

Produkty This-1 – dla kogo?

Każdy wysiłek prowadzi do zwiększonego zapotrzebowania organizmu na energię. Na co dzień możemy ją z łatwością uzupełnić większym posiłkiem. Kiedy jednak znajdujemy się w ekstremalnych warunkach, w których nie ma mowy o przygotowaniu klasycznego dania, szybkie uzupełnianie kalorii jest kluczem do dobrego samopoczucia oraz zachowania maksymalnej sprawności organizmu. Doskonale wiedzą o tym specjaliści z marki This-1, którzy opracowują pożywienie właśnie na takie okazje. Batony czy żele energetyczne to możliwie najmocniej skondensowana energia. Tym co odróżnia je od klasycznych czekoladowych batoników, jest pieczołowicie dobrany skład. Ograniczono w nich cukry na rzecz białka i oczywiście nie zapomniano o niezbędnych minerałach. To sprawia, że dostarczają nie tylko puste kalorie, ale również wiele innych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Produkty marki This-1 są opracowywane z myślą o konkretnych aktywnościach. Batony energetyczne to świetny wybór jako przekąska na wielodniowe trekkingi. Niewielkie rozmiary batonów sprawiają, że nie ciążą one zbytnio w plecaku. Chętnie korzystają z nich również wspinacze i alpiniści, którzy szczególnie dokładnie ważą każdy gram dodatkowego ekwipunku.

Batony i żele This-1 to sprawdzony skład i dobry smak

Każdy z batonów jest odpowiednio bilansowany. Dostępne są batony energetyczne, które dostarczają dodatkowe energii bezpośrednio w czasie wysiłku. Świetnie sprawdzają się na zawodach biegowych, triathlonach czy podczas szybkich akcji szczytowych w górach. Niewielka waga batona przekłada się na spory zastrzyk energii. Z kolei batony proteinowe This-1 zawierające nawet do 30% białka świetnie spisują się po wysiłku. W czasie odpoczynku i regeneracji dostarczą organizmowi odpowiednich wartości odżywczych. Skład poszczególnych przekąsek jest dobierany nie tylko pod względem wartości odżywczej, ale również smaku. W ofercie marki dostępne są również chleby proteinowe, zawierające dużo błonnika oraz mikro i makroelementów. Jednocześnie nie zawierają one cukrów. Co ważne wszystkie batony energetyczne i superenergetyczne This-1 wykonywane są bez użycia konserwantów.

Zdrowe przekąski energetyczne kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroką ofertę produktów marki This-1, które świetnie sprawdzą się wszystkim aktywnym osobom. Wystarczy wspomnieć, że z przekąsek tej marki korzystają między innymi alpinista wielkościanowy Marcin” Yeti” Tomaszewski, himalaista Ryszard Pawłowski czy żeglarz Szymon Kuczyński. Jedzenie które jest stosowane przez profesjonalistów doskonale sprawdzi się także na wycieczkach i wyprawach turystycznych. Choć warunki być może nie będą tak ekstremalne, zapotrzebowanie organizmu na energię i odpowiednie wartości odżywcze będzie bardzo podobne. Batony i żele This-1 to świetna alternatywa dla klasycznych słodyczy, która poza cukrami dostarczy w dużych ilościach również białka i innych wartości odżywczych.