top

Teufelberger

Teufelberger to znana na świecie austriacka firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości lin wykorzystywanych do prac wysokościowych, wspinaczki, a także używanych w ratownictwie i przemyśle.
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

Wyczyść

Teufelberger udanie łączy tradycję z nowoczesnością

Marka powstała już w 1790 roku, kiedy to młody Jakob Teufelberger zakupił zakład zajmujący się produkcją lin konopnych. Zaczynając swoją przygodę w tym sektorze nie mógł przypuszczać, że stworzy podwaliny do firmy, która będzie posiadała swoje fabryki rozsiane niemal po całym świecie. Obecnie producent jest zarządzany przez siódme pokolenie rodziny Teufelberger, a marka jest w całości w jej posiadaniu. Dzięki temu zachowała pełną niezależność od światowych koncernów i może się rozwijać zgodnie z wyznaczanymi przez siebie zasadami. Rodzinny charakter marki pomaga w utrzymaniu atmosfery stabilności i zrównoważonego rozwoju. Dzięki skutecznemu zarządzaniu firma cały czas się rozrasta, przejmując kolejne fabryki i włączając do swojej oferty nowe produkty. W jej działalności niezwykle ważni są też pracownicy, którzy wspólnie tworzą wielki kapitał firmy, jakim jest innowacyjność, przywiązanie do tradycyjnych wartości oraz zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości produktów.

Podobnie jak za czasów, kiedy Jakob Teufelberger zakładał markę, także teraz firma specjalizuje się w produkcji lin. Co prawda nie są to już konopne modele, ale nowoczesne liny stosowane w przemyśle i rekreacji. W swoim portfolio producent posiada niemal każdy rodzaj liny, jaki możemy sobie wyobrazić. W ofercie znajdziemy szeroki wybór lin stalowych i syntetycznych. Liny stalowe są wykorzystywane w marynarce, w budownictwie, w kopalniach, kolejkach górskich i wielu innych, niezliczonych miejscach. Z kolei liny syntetyczne powstają z myślą o robotach wysokościowych, akcjach ratowniczych, czy wykorzystaniu w arborystyce. Pomimo tak dużego zróżnicowania lin marka Teufelberger utrzymuje najwyższą jakość przy produkcji każdej z nich. Jest to możliwe dzięki temu, że w jej skład wchodzi wiele fabryk rozsianych na całym świecie. Każda z nich specjalizuje się w produkcji konkretnego typu lin, dzięki czemu może się skupić na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań oraz zapewnieniu maksymalnej jakości wykonania.

Liny statyczne Teufelberger do prac wysokościowych

W górskim sklepie 8a.pl znajdziemy szeroki wybór lin Teufelberger przeznaczonych do prac wysokościowych i alpinistyki. To niezawodne modele powstające specjalnie z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu podczas robót z dostępem wysokościowym. W tej kolekcji znajdziemy niezawodne liny statyczne do prac wysokościowych, liny do arborystyki, a także modele wykorzystywane w speleologii. Szeroki wybór modeli pozwoli dobrać linę pod konkretne wymagania. Różne średnice, wytrzymałości, a nawet zróżnicowana kolorystyka lin sprawia, że znajdziemy wśród nich model idealny do każdych prac. Większość modeli jest ponadto dostępna zarówno na bębnach, jak i w konkretnych odcinkach, dzięki czemu w wielu przypadkach idealnie dobierzemy długość liny, bez konieczności jej samodzielnego docinania. Liny Teufelberger podlegają rygorystycznym testom i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzane odpowiednimi certyfikatami. Dzięki temu charakteryzują się wysoką niezawodnością, a także wygodą użytkowania we wszelkich pracach wysokościowych. Różnorodność oferowanych produktów sprawia, że marka wypracowała sobie bardzo mocną pozycję na rynku prac alpinistycznych, a osoby, które raz zdecydowały się na linę austriackiej marki, często pozostają jej wierne na dłużej. Sklep 8a.pl oferuje liny Teufelberger zarówno na metry, jak i całe bębny, co pozwala odpowiednio dobrać potrzebną długość.

Repsznury marki Teufelberger

W naszej ofercie austriackiej marki nie mogło oczywiście zabraknąć wytrzymałych linek pomocniczych. Niezbędne w wielu czynnościach mocne repsznury świetnie sprawdzają się nie tylko w pracach na wysokości, ale mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez wspinaczy czy grotołazów. Repy pełnią najczęściej funkcje pomocnicze, jednak pomimo tego muszę się charakteryzować odpowiednią wytrzymałością. Dzięki szerokiej ofercie repsznurów o zróżnicowanych parametrach, każda osób znajdzie wśród nich model o odpowiedniej wytrzymałości i średnicy. Niezależnie od tego czy potrzebujesz niezawodnych lin statycznych czy cienkich repsznurów, austriacka marka Teufelberger zapewni najwyższej jakości produkty, na których można polegać w wymagających warunkach. Sprawnie i szybko kupisz je online w sklepie 8a.pl, aby zawsze być gotowym do czekających Cię prac.

Teufelberger – popularne kategorie

Liny do prac na wysokości Teufelberger Sprzęt jaskiniowy Teufelberger