top

Squeezy

Squeezy to wyjątkowe żele energetyczne dla sportowców. Szeroki wybór smaków i optymalnie dobrane wartości odżywcze sprawiają, że świetnie sprawdzają się zarówno w czasie treningów, jak i na zawodach.

Squeezy – czysta energia dla sportowców

Marka Squeezy powstała w 1992 roku. Od tego czasu szczyci się najwyższej jakości produktami, które ani razu nie zawiodły sportowców w potrzebie. To jej żele energetyczne wspierały kolejne pokolenia zawodników i amatorów chcących przekraczać granice własnej wytrzymałości. Przez ponad 30 lat Squeezy dostarcza zdrową energie na zawodach i w trakcie treningów opierając się na wiedzy i doświadczeniu. Marka cały czas dopasowuje się do zmieniających wymagań oraz nowych dyscyplin sportowych. Pozostaje przy tym jednym z czołowych producentów żeli energetycznych, batonów i napoi.

Żele, batony i napoje energetyczne

Bądźmy szczerzy, większość odżywek dla sportowców zawiera mnóstwo sztucznych dodatków, które mają za zadanie polepszyć smak czy wygląd przekąski. Wielu firmom umyka jednak sedno problemu. Jedzenie i napoje dla sportowców powinny być na pierwszym miejscu łatwo przyswajalne, nie drażniące żołądka i muszą dostarczać konkretnych wartości odżywczych. Doskonale wiedzą o tym osoby tworzące markę Squeezy, ponieważ same uprawiają wiele sportów – biegają, jeżdżą na rowerach, pływają. Dzięki temu w swoich batonach i żelach producent unika wszelkich niepotrzebnych oraz sztucznych dodatków, które mogą powodować problemy gastryczne w czasie intensywnego wysiłku. Skład batonów i żeli energetycznych jest układany w taki sposób, aby dostarczał organizmowi optymalną ilość wartości odżywczych i mikroskładników – nie mniej i nie więcej.

Żele energetyczne Squeezy uwalniają energię stopniowo, dzięki czemu organizm może ją powoli pobierać podczas trwającego wysiłku. W składzie nigdy nie są pomijane sód i potas, których poziom bardzo szybko spada podczas pocenia się w czasie aktywności fizycznej. Taki dodatek w żelach energetycznych ułatwia utrzymanie ich prawidłowego poziomu nawet w czasie intensywnych ćwiczeń. Istotną informacją dla wielu osób będzie ta, że większość produktów Squeezy  w postaci płynów i żeli energetycznych posiada wegański skład.

Żele energetyczne Squeezy w sklepie 8a.pl

Produkty niemieckiej marki są dostępne w kilku różnych odmianach. W sklepie 8a.pl zapewniamy między innymi cieszące się dużą popularnością żele energetyczne Squeezy przygotowane specjalnie z myślą o sportowcach i osobach podejmujących wysiłek fizyczny o dużej intensywności. Ich prosty skład dostarcza niezbędnych węglowodanów, sodu i potasu – składników niezbędnych do podtrzymywania wysiłku fizycznego przez dłuższy czas. Bardzo szeroki wybór smaków sprawia, że każdy znajdzie żel idealnie dopasowany do swojego gustu. Żele energetyczne to nieodłączny dodatek w czasie dłuższego biegania, jazdy na rowerze, zawodów triathlonowych czy biegów narciarskich. Marka Squeezy posiada w swojej ofercie również batony energetyczne oraz proteinowe, które stanowią świetny dodatek do diety wielu sportowców i aktywnych osób. Ofertę marki Squeezy uzupełniają napoje energetyczne oraz specjalne żelki. Szeroki wybór produktów dla sportowców zaspokaja potrzeby miłośników wielu rożnych dyscyplin i aktywności.