top

Spodenki kolarskie

Spodenki kolarskie to najważniejszy element odzieży dla każdego miłośnika kolarstwa szosowego. W ofercie spodenki kolarskie damskie i męskie o przylegającym kroju, które świetnie sprawdzą się w czasie szybkiej jazdy.
Zobacz jako Siatka Lista

33 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

33 Produkty

Wyczyść

Spodenki kolarskie na treningi i zawody

Odzież kolarska o charakterystycznym, mocno dopasowanym kroju to konieczność dla wszystkich osób, które chcą się szybko przemieszczać po szosie. Tym co najbardziej spowalnia nas na rowerze, jest duży opór powietrza. Im lepie dopasowana jest odzież, tym lepszą aerodynamikę uzyskamy. Przylegający krój jest istotny nie tylko wtedy, kiedy wybieramy koszulkę czy bluzę, ale również jeśli chodzi o spodenki kolarskie. Modele przygotowana dla miłośników szosy są wykonywane z bardzo elastycznych materiałów, dzięki czemu dokładnie opinają sylwetkę. Zastosowane materiały cechują się wysoką oddychalnością oraz sprawnym odprowadzaniem wilgoci, aby zapewnić komfort w czasie intensywnego wysiłku. Niezwykle ważne w spodenkach kolarskich jest sposób łączenia materiału. Szwy muszą być płaskie, aby nie powodowały podrażnień w czasie dłuższej jazdy. Z tego samego powodu wszystkie spodenki kolarskie damskie i męskie są wyposażane w specjalną wkładkę. Zapewnia ona odpowiednią amortyzację i sprawia, że nawet ultralekkie siodełka szosowe są wygodne.

Zróżnicowane spodenki szosowe

Spodenki kolarskie występują w wielu wersjach. Aby zagwarantować, że spodenki nie zsuną się w czasie jazdy, wiele marek produkuje modele wyposażone w zintegrowane szelki. Jeśli jednak poszukujesz spodenek na największe upały, lepszym wyborem może być model bez nich, który zapewni skuteczniejszą wentylacją. Zaawansowane modele są też często zabezpieczane przed powijaniem się nogawek. Umieszczony po wewnętrznej stronie dolnej krawędzi pasek przyczepnego sylikonu sprawi, że bez względu na panujące warunki, nogawki pozostaną na swoim miejscu. W naszym sklepie staramy się zapewniać profesjonalne spodenki kolarskie męskie i damskie topowych marek, które zapewnią wysoki komfort w czasie dłuższych i krótszych wyjazdów. Sprawdź spodenki dla zawodowców i amatorów kochających szybką jazdę na rowerach szosowych!