top

Spodenki ION

Spodenki ION to wygoda w czasie górskich wypadów na rower i nie tylko. Przypadną do gustu miłośnikom dwóch kółek oraz wielu innych aktywności sportowych. Mocne materiały i wygodne kroje to ich cechy charakterystyczne. Spodenki ION powstają z lekkich i wysokogatunkowych materiałów, które zapewnią nam komfort suchej skóry.
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

Wyczyść

Spodenki ION — doskonały wybór dla fanów MTB

Jeśli swój wolny czas spędzasz na dwóch kółkach, a twoją ulubioną dyscypliną kolarską jest MTB, to z pewnością wiesz, jak ważna jest odpowiednio dobrana odzież. Jednym z jej kluczowych elementów z pewnością są spodenki. Jadąc na rowerze mamy bowiem tylko kilka punktów kontaktu z rowerem. Łatwo więc poczuć dyskomofort kiedy niemalże w jednej pozycji pokonujemy dziesiątki, a nie raz i setki kilometrów. Spodenki ION to rowerowe modele z najwyższej półki, które doskonale wpłyną na odczuwany przez nas komfort. Oferta marki jest wyjątkowo bogata, znajdziemy w niej szorty, oraz wewnętrzne spodenki z wkładkami amortyzującymi. Z łatwością stworzymy więc zestaw kolarskiej odzieży sięgając po zaawansowane produkty ION.

Nowoczesne materiały gwarancją maksymalnego poziomu komfortu

Spodenki ION to modele wykonane z najwyższej jakości materiałów. W przypadku jazdy na rowerze można rozdzielić spodenki na dwa rodzaje. „Pierwsza warstwa” bliższa ciału wyposażona jest w specjalne żelowe lub piankowe wkładki. Te mają za zadanie zminimalizować wibracje powstające podczas jazdy. Dzięki temu niwelowane jest ryzyko dyskomfortu. Popularna „pielucha” musi być uszyta z wyjątkowo oddychających materiałów, które pozwalają na zachowanie optymalnej cyrkulacji powietrza, a co za tym idzie temperatury ciała. Spodenki rowerowe ION to także „druga warstwa”, na którą składają się popularne szorty, wykonane z mocnych materiałów. Te są odporne na przypadkowe uszkodzenia, o które podczas jazdy w trudnym terenie nie trudno. Często są dodatkowo pokryte impregnatem DWR, ten chroni naszą odzież przed szybkim przemoczeniem podczas kontaktu z wilgocią i błotem. Obwód pasa może być regulowany za pomocą rzepów. Ergonomiczna konstrukcja zabezpiecza nas przed utratą komfortu podczas jazdy i pozwala na zachowanie maksymalnej swobody ruchów.

Sprawdź spodenki rowerowe ION w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu 8a.pl posiadamy szeroki wybór produktów tej uznanej rowerowej marki. Od butów do spodenek, które zagwarantują nam wyjątkową wygodę podczas jazdy. Połączenie wewnętrznych i zewnętrznych spodenek zabezpieczy nas przed utratą komfortu w trakcie wysiłku i zapewni pełną swobodę ruchów. W kolekcji marki znajdziecie zarówno damskie, jak i męskie modele szortów rowerowych ION. Każdy wybierze więc idealny komplet spodenek dla siebie.