top

Śpiwory Outwell

Śpiwory Outwell zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o biwakach i pobytach na kempingu. Są one chętnie wybierane przez początkujących turystów, a także osób wyjeżdżających na dłuższy pobyt na kempingu.
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

24 Produkty

Wyczyść

Śpiwory Outwell dla dzieci i dla dorosłych

W ofercie marki można znaleźć modele przystosowane dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich wieku. Klasyczne modele dla dorosłych zapewnią wygodę snu w namiocie. Wśród modeli na pewno wyróżniają się dwuosobowe śpiwory Outwell, które doskonale sprawdzą się parom. Wśród licznych śpiworów oferowane są również modele dziecięce. Przygotowane specjalnie dla najmniejszych użytkowników śpiwory bardzo dobrze sprawdzą się na koloniach i rodzinnych wyjazdach. Wykonane z takich samych materiałów co wersje dla dorosłych, zapewnią odpowiedni poziom wygody oraz izolacji termicznej.

Śpiwór z poduszką, kapturem, a może bez?

Śpiwory Outwel to mnogość modeli, które różnią się od siebie nie tylko sugerowaną temperaturą użytkowania, ale przed wszystkim budową. W ofercie dostępne są zarówno najprostsze śpiwory kopertowe, ale również inne, wyposażone w liczne dodatki śpiwory. Modele z kapturem to odpowiednie zabezpieczenie głowy przed chłodem. Występują również śpiwory ze zintegrowaną poduszką. To wyjątkowy komfort na kempingu.