top

Śpiwory kempingowe

Śpiwory kempingowe zapewnią maksymalną wygodę użytkowania pod namiotem i w domku letniskowym. Każda osoba wybierająca się na wypoczynek doskonale wie, jak ważny w czasie urlopu jest niezakłócony sen, aby zregenerować wszystkie siły.
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

Wyczyść

Śpiwory kempingowe to maksymalna wygoda i funkcjonalność

W sklepie 8a.pl oferujemy śpiwory kempingowe oraz biwakowe jedno- i dwuosobowe czołowych producentów ekwipunku turystycznego. To właśnie dlatego tak dużą wagę przykłada się do wyboru odpowiedniego śpiwora, który musi zapewnić optymalną temperaturę, nie krępować ruchów, a przy tym cechować się wysoką wytrzymałością.

Śpiwór na biwak i na kemping

Śpiwory kempingowe charakteryzują się jeszcze większym komfortem niż modele projektowane z myślą o użytkowaniu górskim lub trekkingowym. Wynika to z faktu, iż wybierając się na kemping lub biwak nad jeziorem, najczęściej mamy do dyspozycji samochód. W takiej sytuacji można sobie pozwolić na nieduże zwiększenie wymiarów i wagi, zyskując jednocześnie na komforcie użytkowania. Śpiwory kempingowe to najczęściej modele prostokątne, zwane również kołdrowymi. To jedna z istotnych cech odróżniających je od śpiworów typu mumia. Po rozpięciu prostokątny śpiwór przemienia się bowiem szybko w kołdrę. To idealne rozwiązanie podczas upalnych nocy, jak również dla osób, którym w zapiętym śpiworze jest po prostu za ciasno. Ponadto śpiwory te są często wypełniane większą ilością izolacji, aby komfort termiczny był jak największy. To idealne rozwiązanie dla szybko marzących osób.

Śpiwory kempingowe na każdą okazję

Wśród śpiworów biwakowych można znaleźć wiele zróżnicowanych modeli. Niezwykle wygodne są śpiwory ze zintegrowaną poduszką. Oferują więcej komfortu niż tradycyjne model. Duża popularnością cieszą się śpiwory dwuosobowe, idealne dla par. Producenci nie zapominają również o najmłodszych uczestnikach wyjazdów biwakowych. Śpiwory kempingowe dla dzieci to osobna kategoria ekwipunku, w której wybór jest niemal tak samo duży, jak w przypadku sprzętu dla dorosłych. Na chłodniejszy okres chętnie wybierane są śpiwory wyposażone w kaptur. Zapewnia on głowie dodatkową izolację i sprawia, że nie zmarzniemy tak bardzo nawet w nieco niższych temperaturach.