top

Śpiwory Hannah

Śpiwory Hannah to doskonały wybór podczas wielu form turystyki. W ofercie dostępne są ultralekkie modele idealne na letnie noce, jak i trzysezonowe śpiwory, wyśmienicie sprawdzające się od wiosny do jesieni.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Śpiwory Hannah na wędrówkę i do biwakowania


Czeski producent sprzętu turystycznego doskonale zna potrzeby osób wybierających się pod namioty oraz różnic w oczekiwaniach w zależności od uprawianej aktywności. To właśnie stąd tak duży wybór wśród produkowanych modeli, który pozwoli wybrać najodpowiedniejszy śpiwór. Dla miłośników biwakowania i długich pobytów na kempingu Hannah proponuje wygodne śpiwory poszerzane. Oferują one większą ilość miejsca w środku przy zachowaniu fantastycznych właściwości termicznych. W ofercie znajdują się również mocno dopasowane, a przez to stosunkowo lekkie po spakowaniu śpiwory zaprojektowane z myślą o wędrówkach z plecakiem oraz wycieczkach. Model te są świetnie przystosowane zarówno na letnie, jak wiosenne i jesienne temperatury. W swojej ofercie marka nie zapomina również o minimalistach. Najmniejsze modele powstały z myślą o letnich upałach oraz nocowaniu w schroniskach. Kompaktowe rozmiary po spakowaniu sprawiają, że to idealny wybór podczas wędrówek z niedużym plecakiem.

Śpiwór optymalnie dopasowany do każdego użytkownika


Śpiwory Hannah to wiele modeli, w tym również śpiwory dla kobiet. Charakteryzujące się mniejszą długością modele zapewniają wysoki komfort termiczny i jeszcze lepsze dopasowanie do sylwetki. Wszystkie miłośniczki wędrówek na pewno z zadowoleniem przyjmą fakt, że nie będą musiały niepotrzebnie dźwigać dodatkowego ciężaru. Dużą popularnością cieszą się również śpiwory dla dzieci. Dopracowane konstrukcje zapewniają maksymalną wygodę snu zarówno w czasie rodzinnych wyjazdów jak i letnich obozów wakacyjnych. Atrakcyjne cenowo i wygodne w użytkowaniu śpiwory Hannah to optymalny wybór dla wszystkich miłośników spania pod namiotami.