top

Śpiwory Fjord Nansen

Śpiwory Fjord Nansen to dobra jakość w umiarkowanej cenie. Klasyczne rozwiązania przetestowane przez setki turystów doskonale sprawdzają się w zmiennych warunkach pogodowych.
Zobacz jako Siatka Lista

23 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

23 Produkty

na stronę
Wyczyść

Ford Nansen – śpiwory do wielu aktywności

Wszechstronne śpiwory Fjord Nansen powstają z myślą o turystach i podróżnikach przemierzających szlaki zarówno pieszo, na rowerach, jak i w kajakach. Są również chętnie wybierane przez miłośników biwakowania i dłuższych pobytów na kempingu. Od wielu już lat są testowane przez kolejnych turystów i świetnie zdają egzamin zarówno w czasie wyjazdów w kraju, jak i za granicą. Śpiwory Fjord Nansen to dobrze znane i sprawdzone konstrukcje przygotowane z myślą o długim użytkowaniu. Są dobrym wyborem dla osób poszukujących trwałego ekwipunku w atrakcyjnej cenie.

Zróżnicowane śpiwory Fjord Nansen dla każdego użytkownika

W ofercie polskiego producenta śpiworów znajduje się bardzo szeroki wybór modeli przygotowanych na zróżnicowane warunki pogodowe oraz do wielu aktywności. Największą popularnością cieszą się śpiwory turystyczne o kształcie mumii. Zapewniają optymalne połączenie niedużych wymiarów oraz dobrych właściwości cieplnych. Są chętnie wybierane na wędrówki oraz wyprawy z namiotem. Klasyczne śpiwory prostokątne są wybierane najczęściej na biwaki kempingi. Zabierają nieco więcej miejsca, ale rekompensują to zwiększonym komfortem użytkowania oraz większą swobodą w czasie snu. Występują w wersji z kapturem, jak i bez niego Można je także szybko zmienić w kołdrę. W ofercie znajdują się również dziecięce śpiwory Fjord Nansen. Przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach