top

Sorel

Sorel to pochodząca z Kanady marka, która niezmiennie kojarzy się z wysokiej jakości obuwiem zimowym. Powołany do życia na początku lat sześćdziesiątych Sorel to buty zimowe na silne mrozy i śnieg. W ofercie zapewniamy zarówno wygodne buty outdoorowe , lifestyle, jak i popularne śniegowce damskie i męskie.
Zobacz jako Siatka Lista

43 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

43 Produkty

Wyczyść

Sorel to wiele lat doświadczeń

Marka została założona już w 1962 roku. Od swojego powstania szczyciła się najwyższą jakością szewskiego rzemiosła. Powstające w niej buty na różne pory roku były cenione za wysoką jakość wykonania oraz komfort noszenia. To co zaczęło się tyle dekad temu jest kontynuowane po dziś dzień. Marka Sorel doskonale łączy bowiem wysoką funkcjonalność i niepowtarzalny styl. Jej projektanci nie boją się wkraczać na zupełnie nowe tereny, wprowadzając do obuwia użytkowego elementy ze świata mody. Przy tym wszystkim obuwie Sorel zachowuje wysoką funkcjonalność, optymalnie chroniąc nogi przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Osoby tworzące markę wierzą, że najpotężniejsza moc drzemie w każdym z nas. Najważniejsze jest to, aby mieć siłę i chęci ją odnaleźć. To właśnie dlatego projektanci tworzą nieszablonowe obuwie, które pozwala przekraczać kolejne granice. Marka Sorel cały czas zmienia się razem z Tobą, aby nadążać za kolejnym krokiem. Każdy model butów to próba sięgnięcia jeszcze dalej, eksploracja niezbadanych dotąd przestrzeni oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy wybierzesz buty outdoorowe, lifestyle czy też spopularyzowane przez markę Sorel śniegowce, możesz mieć pewność najwyższej jakości wykonania. Każdy model jest wyjątkowy i zapewnia wysoki komfort noszenia zarówno na wyjazdach turystycznych, jak i na co dzień.

Obuwie produkowane z troską o środowisko i pracowników

Marka Sorel wysoko ceni wartości takie jak godne warunki pracy, zrównoważony proces produkcji, czy etyka biznesowa. Firma wprowadziła ponadto standardy dotyczące metod produkcji, w których zawarto wytyczne i prawa pracowników, które mają pomóc w przeciwdziałaniu wykorzystywaniu taniej siły roboczej. W trosce o zachowanie wszystkich tych aspektów na jak najwyższym poziomie firma wdrożyła program odpowiedzialności społecznej oparty na trzech filarach.

Monitoring i remediacja – wszystkie fabryki dostarczające produkty marki Sorel są regularnie poddawane kontrolom zgodnie z opracowanymi Standardami Metod Produkcji. Kontrole te są mogą być nawet dokładniejsze i bardziej wymagające niż lokalne prawo pracy. W fabrykach mają miejsce zarówno zapowiedziane, jak i niezapowiedziane audyty, które mają szansę na wykazanie wszystkich uchybień podczas normalnego trybu pracy fabryki.

Szkolenia i budowanie doświadczenia - aby zachować jak najwyższe standardy przeprowadzane są regularne szkolenie dotyczące wymagań zawartych w Standardach Sorel i sposobów na ich spełnienie. Taki system pozwala na zapewnienie lepszych i bardziej sprawiedliwych warunków pracy we wszystkich krajach. Szkolenia obejmują ponadto efektywne zarządzanie kadrami, komunikację oraz efektywność produkcji.

Współpraca z innymi markami – dzięki dzieleniu się wynikami audytów oraz informacjami na temat praw pracowników w poszczególnych fabrykach z markami wyznającymi te same zasady etyki pracy, możliwa jest oszczędność czasu i skupienie się na rozwiązywaniu problemów zamiast wielokrotnego przeprowadzania audytów.

Zimowe buty Sorel – idealne na śniegu

Czym wyróżniają się klasyczne śniegowce tej marki na tle obuwia innych producentów? To przede wszystkim staranność wykonania oraz klasyczne wzornictwo przyciągają do marki nowych użytkowników. Projektanci cały czas bazują na doskonale znanych wzorach, które stały ze sukcesami tego producenta. Pomimo upływu tylu lat, rozwiązania te cały czas sprawdzają się w surowych zimowych warunkach. Śniegowce Sorel damskie i męskiesą chętnie wybierane zarówno jako buty po nartach, obuwie na zimowe spacery i wędrówki po zaśnieżonych ścieżkach, a także jako buty świetnie sprawdzające się w czasie ataku srogiej zimy w mieście. Klasyczny wygląd buty zimowe Sorel zawdzięczają doskonałemu połączeniu gumowej i skórzanej części cholewki. Dzięki temu zapewniono doskonałą wodoodporność dołu buta. Zastosowanie najwyższej jakości naturalnej skóry zapewnia fantastyczne właściwości użytkowe i jednocześnie odpowiada za fenomenalny wygląd obuwia. Buty są często ocieplane, aby doskonale opierać się bardzo niskim temperaturom, przez co są chętnie wybierane na zimowe mrozy. Zastosowane materiały przekładają się na wysoką trwałość finalnego produktu.

Obuwie Sorel w 8a.pl

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć jednych z najbardziej znanych zimowych butów kanadyjskiej marki. Szeroki wybór śniegowców damskich i męskich pozwoli każdemu użytkownikowi wybrać doskonale wyglądający model. Buty zimowe Sorel to maksymalna wygoda i niepowtarzalny styl połączone w jednym produkcie. Kanadyjskie korzenie marki sprawiają, że obuwie jest wytrzymałe i doskonale sprawdza się w wymagających zimowych warunkach. Szczególnie popularne są śniegowce damskie Sorel, które zapewniają maksymalną wygodę noszenia oraz fantastyczną termikę. Doskonale sprawdzają się w czasie spacerów w niskich temperaturach. Dobrze chronią stopy przed śniegiem i mrozem. W ofercie znajdują się również buty outdoorowe marki Sorel, które świetnie sprawdzą się w cieplejszej części roku. To modele, które optymalnie sprawdzą się podczas wycieczek w łatwiejszym terenie, a także użytkowane na co dzień.