SNAP

Snap to marka stworzona dla miłośników wspinaczki. W jej ofercie można znaleźć woreczki na magnezję, torby na linę, odzież oraz crash pady. Sklep 8a.pl to duży wybór akcesoriów wspinaczkowych.
21
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 21

na stronę

Świetna stylistyka i właściwości użytkowe produktów Snap Climbing

Projektanci marki skutecznie łączą nowoczesną stylistykę oraz funkcjonalność poszczególnych produktów. Na pewno z oferty wyróżniają się woreczki na magnezję Snap Climbing o świetnym designie, które pomogą utrzymać suchość dłoni w trakcie wyjazdów w skały. Popularnym wyborem są również większe worki na magnezję do bulderingu. Worki bulderowe doskonale sprawdzą się w czasie całodziennych sesji, oferując bardzo łatwy dostęp do magnezji. Aby łatwiej było dostać się pod ścianę, w ofercie obecne są również torby na linę Snap. To funkcjonalne konstrukcje zapewniają możliwość noszenia jak plecak, a załączona płachta doskonale zabezpieczy linę przed łatwymi zabrudzeniami.

Krótka historia marki

Twórca marki Snap Climbing postawił sobie za zadanie otwarcie rynku wspinaczkowego poprzez wprowadzenie nowych wzorów i kształtów, zmieniając sposób patrzenia na tradycyjne i wszystkim znane produkty. Pierwotnie celem takiego działania było przyciągnięcie młodzieży związanej do tej pory ze skateboardingiem i BMX, którymi sam się zajmował. Z czasem jednak i doświadczeni wspinacze, od lat związani z tą dyscypliną, coraz chętniej sięgać zaczęli po charakterystyczne i wyróżniające się produkty marki Snap. To właśnie oryginalność stała się najlepszą kartą przetargową francuskiej firmy, przyciągającą coraz większą rzeszę miłośników wspinaczki, którzy oprócz świetnego wyglądu, doceniają również niezawodność, funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania.