Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

SNAP

Snap to marka stworzona dla miłośników wspinaczki. W jej ofercie można znaleźć woreczki na magnezję, torby na linę, odzież oraz crash pady. Sklep 8a.pl to duży wybór akcesoriów wspinaczkowych.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Świetna stylistyka i właściwości użytkowe produktów Snap Climbing

Projektanci marki skutecznie łączą nowoczesną stylistykę oraz funkcjonalność poszczególnych produktów. Na pewno z oferty wyróżniają się woreczki na magnezję Snap Climbing o świetnym designie, które pomogą utrzymać suchość dłoni w trakcie wyjazdów w skały. Popularnym wyborem są również większe worki na magnezję do bulderingu. Worki bulderowe doskonale sprawdzą się w czasie całodziennych sesji, oferując bardzo łatwy dostęp do magnezji. Aby łatwiej było dostać się pod ścianę, w ofercie obecne są również torby na linę Snap. To funkcjonalne konstrukcje zapewniają możliwość noszenia jak plecak, a załączona płachta doskonale zabezpieczy linę przed łatwymi zabrudzeniami.

Krótka historia marki

Twórca marki Snap Climbing postawił sobie za zadanie otwarcie rynku wspinaczkowego poprzez wprowadzenie nowych wzorów i kształtów, zmieniając sposób patrzenia na tradycyjne i wszystkim znane produkty. Pierwotnie celem takiego działania było przyciągnięcie młodzieży związanej do tej pory ze skateboardingiem i BMX, którymi sam się zajmował. Z czasem jednak i doświadczeni wspinacze, od lat związani z tą dyscypliną, coraz chętniej sięgać zaczęli po charakterystyczne i wyróżniające się produkty marki Snap. To właśnie oryginalność stała się najlepszą kartą przetargową francuskiej firmy, przyciągającą coraz większą rzeszę miłośników wspinaczki, którzy oprócz świetnego wyglądu, doceniają również niezawodność, funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania.