top

Saxx

SAXX Underwear® to wygodna bielizna dla aktywnych mężczyzn. W ofercie tej marki znajdują się idealnie dopasowane do męskiej sylwetki bokserki, koszulki, szorty czy getry. Sprawdź wyjątkowe modele, które sprawdzą się na co dzień oraz w czasie podejmowania outdoorowych aktywności.
35
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 35

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 35

na stronę

Saxx - męska bielizna oferująca wysoki komfort

Czy bielizna dla mężczyzn musi być niewygodna? To samo pytanie w 2006 roku postawił sobie założyciel marki Saxx. Po wielu godzinach spędzonych na morzu w ciężki, wodoodpornym kombinezonie zastanawiał się, czy jest jakiś sposób na to, aby męska bielizna nie powodowała nieprzyjemnych otarć i ucisków. Okazało się, że jest to jak najbardziej możliwe. Konieczne było tylko zaprojektowanie męskiej bielizny zupełnie od początku. Ta kategoria odzieży była bowiem wyjątkowo zaniedbana przez producentów ubrań. Wystarczyło dodać do bokserek i slipów niewielkie usprawnienie w postaci BallPark Pouch™. To opatentowana przez Saxx wewnętrzna przestrzeń wydzielona materiałowymi panelami. Z zewnątrz jest ona niewidoczna, jednak sprawia, że noszenie bielizny jest znacznie bardziej komfortowe. Bokserki męskie stanowiły podstawę dla rozwoju marki. Ktokolwiek je założył, nie chciał już zmieniać bielizny na inną. Dzięki temu przełomowemu rozwiązaniu marka szybko zdobyła popularność, a jej oferta została poszerzona o dodatkowe produkty, takie jak lekkie koszulki, bluzy czy getry, zapewniające maksymalny komfort jako pierwsza warstwa odzieży.

Dlaczego bielizna marki Saxx jest tak wygodna?

Tym co wyróżnia bokserki marki Saxx są przede wszystkim nowoczesne rozwiązania zastosowane w ich kroju. Z pewnością najważniejszą technologią jest BallPark Pouch™ stosowany w każdych bokserkach czy szortach. To specjalna wewnętrzna przestrzeń wydzielona przez dwa panele materiału. Dzięki temu redukowane jest ryzyko powstawania otarć czy podrażnień. Nawet w czasie intensywnych i dynamicznych aktywności, mężczyźni mają dzięki temu zapewniony maksymalny komfort ruchu. Równie ważny jest zewnętrzny krój bokserek Threee-D Fit™. Dzięki zastosowaniu 9 paneli materiału możliwe było idealne dopasowanie bokserek do męskiej sylwetki. Dzięki temu wyeliminowano uciski, a bokserki podążają za każdym ruchem użytkownika. Oczywiście nie zapomniano o odpowiednim wykończeniu wszystkich połączeń. Płaskie szwy, dodatkowo odwrócone przyjemniejszą w dotyku stroną w kierunku ciała, sprawiają, że noszenie bielizny Saxx jest wyjątkowo komfortowe, a poszczególnych szwów niemal nie czuć.

Zróżnicowana oferta marki

Wśród produktów Saxx z pewnością wyróżniają się męskie bokserki z innowacyjną technologią BallPark Pouch™. To one stanowią podstawę całej ofert. Marka z powodzeniem rozszerza jednak gamę produktów. Uzupełniają ją bowiem wygodne koszulki, bluzy, getry, czy szorty. Wszystkie one składają się na wygodną pierwszą warstwę odzieży, która doskonale sprawdzi się w zarówno w warunkach outdoorowych, jak i podczas użytkowania na co dzień. Przyjemne w dotyku materiały czy dopasowany do męskiej sylwetki krój to cechy charakteryzujące każdy z dostępnych modeli. W sklepie 8a.pl zapewniamy szeroki wybór wysokiej jakości produktów Saxx Underwear®.