Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Sawyer

Sawyer to amerykańska marka, której oferta obejmuje głównie filtry do wody i środki chroniące przed owadami. Świetnie sprawdzają się w podróży i podczas trekkingu, nie tylko w tropikalnych klimatach.
10
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Filtry do wody Sawyer – odpowiedni model do każdej aktywności

W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe turystyczne filtry do wody, jak i bardziej rozbudowane model, potrafiące zapewnić znaczne ilości czystej wody. Te pierwsze są najczęściej wybierane na wyprawy trekkingowe i rowerowe w odległe od cywilizacji miejsca. Umożliwiają oczyszczanie wody dostępnej w źródłach, rzekach oraz jeziorach. Takie rozwiązania sprawia, że znacznie mniej wody musimy dźwigać na plecach czy w sakwach. Podręczny filtr do wody Sawyer z łatwością mieści się nawet w kieszeni, przez co nie powiększa niepotrzebnie rozmiarów niezbędnego ekwipunku. Filtry do wody o większej przepustowości są wykorzystywane w czasie wycieczek w większych grupach, a także podczas dłuższego biwakowania w jednym miejscu. Szybsze filtrowanie pozwala zapewnia wystarczającą ilość wody dla kilku osób.

Filtr Sawyer to dopracowane rozwiązania

Dzięki zaawansowanym technologiom filtry Sawyer należą do światowej czołówki tego typu produktów. Oczyszczanie wody odbywa się na zasadzie mechanicznej. Woda musi przepłynąć przez filtr wykonany ze specjalnego materiału, w którym pozostają zanieczyszczenia i zabrudzenia. W zależności do wybranego modelu filtry mogą być wyposażone w dodatkowe rurki oraz butelki, usprawniające filtracje i pozwalające łatwo oddzielić przefiltrowaną, zdatną do picia wodę, od tej zanieczyszczonej. Filtrowanie wody to dobry sposób na uzyskanie wody pitenj nie tylko podczas wypraw i ekspedycji w najdalsze zakątki świata, ale również w czasie weekendowych wypadów w góry czy pod namioty.