top

Salewa spodnie trekkingowe

Spodnie trekkingowe Salewa to modele przygotowane dla turystów i miłośników gór poszukujących dopracowanej odzieży outdoorowej. Elastyczne i wytrzymałe materiały oferują doskonałe właściwości użytkowe.
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

na stronę
Wyczyść

Spodnie trekkingowe Salewa to nowoczesne kroje

Marka Salewa jest doskonale znana wśród wszystkich miłośników górskich aktywności. W jej ofercie znajdziemy odzież i buty przygotowane specjalnie z myślą o użytkowaniu w górskim terenie. Znaczną część oferty stanowią wśród nich spodnie trekkingowe Salewa. To modele charakteryzujące się niezbędną w górach wytrzymałością. Poza tym muszą zapewniać wysoką swobodę ruchów, niezbędną w czasie poruszania się w terenie. Projektanci nie zapomnieli też o funkcjonalnych dodatkach w postaci kieszeni. Spodnie tego typu są przeznaczone zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i początkujących miłośników trekkingu, którzy poszukują odzieży najwyższej jakości. Spodnie Salewa to bowiem produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Wykorzystywanie nowoczesnych materiałów technicznych przekłada się na doskonałe właściwości użytkowe.

Cechy charakterystyczne spodni trekkingowych Salewa

Spośród pozostałej odzieży spodnie trekkingowe wyróżniają się kilkoma cechami, które sprawiają, że to idealny wybór na górskie wyprawy i wycieczki. W modelach trekkingowych używane są tylko wytrzymałe materiały, które przetrwają liczne otarcia o skały czy inne napotkane po drodze przeszkody. Spodnie trekkingowe Salewa często wykorzystują bardzo mocny materiał Durastretch. W miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia – na kolanach oraz z tyłu, często stosowane są dodatkowe wzmocnienia. Takie zabezpieczenie sprawia, że spodnie mogą być użytkowane jeszcze dłużej. Ponadto stosowane w spodniach trekkingowych kroje często uwzględniają profilowane kolana, które mają zagwarantować zwiększoną swobodę ruchów. Dzięki temu pokonywanie trudnych odcinków szlaków jest jeszcze łatwiejsze. W spodniach do trekkingu często stosowane są różnego rodzaju kieszenie. Przydatne schowki umieszczone z przodu, z tyłu, a także na nogawkach, zapewniają miejsce na niezbędne drobiazgi, które zawsze muszą być pod ręką.

Salewa – spodnie trekkingowe kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroką ofertę spodni trekkingowych Salewa. Pełna kolekcja obejmuje zarówno cieńsze modele, które świetnie sprawdzą się w letnich warunkach, jak i te grubsze, na przejściowe pory roku oraz na zimę. W ofercie posiadamy spodnie damskie i męskie o świetnej, nowoczesnej stylistyce.