top

Ruffwear

Ruffwear to marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów dla psów. W jej ofercie znajdziemy najpotrzebniejsze rzeczy dla naszego pupila, zarówno na wyjazdy turystyczne, jak i do codziennego użytkowania. Produkty dla psów marki Ruffwear zapewniają wygodą zarówno czworonogom, jak i ich właścicielom.
Zobacz jako Siatka Lista

58 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

58 Produkty

Wyczyść

Ruffwear – wszystko dla psa

Założona z pasji i miłości do zwierząt, marka Ruffwear specjalizuje się w produkcji turystycznych akcesoriach dla psów. To rzeczy, które świetnie sprawdzą się na każdym wyjeździe z naszym czworonożnym pupilem. Wygodne szelki i smycz, kurtki dla psów chroniące przed zimnem czy buty zabezpieczające łapy przed ostrymi skałami w górach, kompaktowe miski na wodę i karmę, wszystko to znajdziesz w ofercie amerykańskiego producenta Ruffwear. Jeśli chcesz odkrywać nowe szlaki i podróżować wraz ze swoim psem, z pewnością znajdziesz tu wyposażenie, które sprawi, że każda wycieczka będzie jeszcze bardziej komfortowa, zarówno dla Ciebie, jak i twojego czworonożnego przyjaciela.

Jak powstała marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów dla psów?

W rodzinie w której dorastał Patrick Kruse, założyciel Ruffwear psy zawsze były traktowane jak członkowie rodziny. Codziennością były także wycieczki w góry Sierra. W wieku 12 lat Patrick koniecznie chciał, żeby psy także brały w nich udział. Z tego powodu wraz z mamą przygotował pierwszy plecak dla psa. Po zdaniu matury w 1977 Patrick wyjechał na Karaiby, jako załogant na jacht. Tam dużo nurkował i poznawał zupełnie nowe kultury, co pozwoliło mu nabrać dystansu i poznać inny świat. Pracując na jachcie wykonywał mnóstwo bieżących napraw, przez co nabrał bardzo dużej wprawy w majsterkowaniu. Musiał nauczyć się szyć czy pracować w drewnie, ale jego zdolności manualne sprawiły, że szybko opanował tę sztukę. Jak się później okazało wszystkie te umiejętności były niezwykle przydatne w Ruffwear. Patrick wrócił do Kalifornii dopiero w 1982 roku, przyciągnięty magią gór i rzek. Wtedy też założył swoją pierwszą firmę Marine Marine Works, świadczącą usługi miłośnikom morza. To tutaj nabrał przekonania, że klienci i ich potrzeby są najważniejsze. W 1989 roku podczas spływu pontonowego po rzece Patrick zauważył, że w sprzęcie do raftingu można by zastosować wiele materiałów i rozwiązań z ekwipunku outdoorowego. Aby wprowadzić swój pomysł w życie w 1989 roku założył Salamander Paddle Gear.

W 1992 roku podczas wycieczki rowerowej z Patrick wpadł na kolejny pomysł. Jego przyjaciel, który zabrał na przejażdżkę psy, miał problem z napojeniem ich z butelki. Czemu więc nie stworzyć składanej miski dla psów? Tak w powstał zalążek marki Ruffwear, która będzie się specjalizowała w produkcji akcesoriów dla psów. Nowe wyposażenie przyciągało uwagę i wkrótce więcej osób zaczęło się interesować innowacyjnymi miskami dla psów. Wkrótce Patrick wyruszył w podróż razem ze swoim psem, poszukując kolejnych inspiracji na nowe produkty. W 1998 roku przeniósł się do Bend w Oregonie, gdzie zatrudnił pracowników i marka Ruffwear zaczęła się rozrastać. Obecnie, kiedy firma jest doskonale znana w wielu krajach, tak jak na samym początku współpracuje z wieloma organizacjami zrzeszającymi miłośników psów. Przede wszystkim wspiera adopcję psów ze schronisk, organizacje zrzeszające psy przewodnickie czy ratownicze.

Akcesoria dla psów Ruffwear kupisz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy bardzo szeroki wybór produktów amerykańskiej marki. Wśród nich znajdują się wszystkie rzeczy, które mogą się przydać w terenie. Podstawę stanowią wygodne smycze i szelki dla psów Ruffwear, które nie krępują ich ruchów. Na skalistym podłożu niezbędnym dodatkiem będą buty dla psa, które ochronię jego łapy przed ostrymi krawędziami oraz nadmiernym ścieraniem poduszek. Na zimowe wyprawy Ruffwear przygotował kurtki dla psów, chroniące je przed szybkim wyziębieniem. Wśród produktów znajdują się również składane miski dla psów, torby na smakołyki, zabawki i wiele innych. Wygodne legowiska dla psów Ruffwear pozwolą czworonogom dobrze wypocząć na campingu po intensywnym dniu spędzonym w terenie. Niezależnie od tego, czego potrzebujemy dla naszego czworonożnego przyjaciela, z pewnością znajdziemy to w ofercie amerykańskiej marki.