top

Rockland

Rockland to polska marka specjalizująca się w produktach związanych z biwakowaniem i turystyką. Szeroki wybór produktów firmy Rockland w sklepie 8a.pl pozwoli uzupełnić wyposażenie każdego turysty.
10
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Namioty Rockland na wędrówki

Firma Rockland posiada w swojej ofercie kilka modeli namiotów. W większości to kompaktowe konstrukcje, które sprawdzą się w czasie wędrówek po szlakach. Namioty 2 i 3- osobowe, a także model solo, pozwolą na podróżowanie w różnym składzie osobowy. Stosunkowo proste konstrukcje oraz dobre materiały sprawiają, że namioty skutecznie zabezpieczają przed niepogodą. To dobry wybór na letnie wycieczki, a także wyjazd na kemping czy nad jezioro. W ofercie umieszczono także przydatne dodatki do namiotów, w postaci śledzi, zestawów naprawczych, dodatkowej podłogi czy odciągów. W razie zgubienia poszczególnych elementów wyposażenia pozwolą one odzyskać pełną funkcjonalność namiotów. Marka Rockland to gwarancja solidnego produktu w przystępnej cenie.

Akcesoria turystyczne Rockland to wygoda na kempingu

Przygotowując się do wyjazdu pod namioty warto pamiętać o kilku przydatnych dodatkach do ekwipunku. Wpływają one na znaczne podniesienie komfortu w czasie podróży z namiotem. Podczas przygotowywania posiłków w terenie niezbędne będą naczynia turystyczne. Funkcjonalne garnki i kubki z lekkiego aluminium czy sztućce pozwolą na wygodne spożywanie posiłków przed namiotem. Na każdym wyjeździe przydadzą się również ręczniki szybkoschnące, świetnie zastępujące tradycyjne modele. Są one wyjątkowo lekkie i nie zajmują dużej ilości miejsca w plecaku czy torbie. Podczas spływów kajakowych oraz dłuższych wypraw niezbędnym elementem wyposażenia są wodoszczelne worki na ekwipunek, które ochronię przewożone rzeczy przed przemoknięciem. Jeśli poszukujesz produktów Rockland – sklep 8a.pl zapewnia ich duży wybór.