top

Rękawiczki do smartfona

Rękawiczki do smartfona pozwolą z łatwością obsłużyć ekran dotykowy bez ich zdejmowania. Świetnie spiszą się na co dzień w mieście, a także podczas wycieczek. Szeroki wybór modeli pozwoli Ci dobrać odpowiednie rękawiczki dotykowe.
Zobacz jako Siatka Lista

153 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

153 Produkty

Wyczyść

Rękawiczki do smartfona to doskonały wybór dla tych, którzy często korzystają z telefonu

Rękawiczki dotykowe do smartfona stanowią bardzo szeroką grupę produktów, których wspólnym mianownikiem jest zapewnienie Ci możliwości korzystania z ekranu dotykowego bez konieczności zdejmowania rękawiczek. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w chłodnych porach roku, kiedy najchętniej nasze ręce trzymalibyśmy w ciepłych rękawicach i kieszeniach kurtki. Chcesz sprawdzić w aplikacji o której godzinie odjeżdża autobus? Odebrać telefon? Napisać smsa? Zrobić zdjęcie? Zapłacić przez aplikację? Odtąd nie będzie stanowiło to dla Ciebie żadnego problemu! Dodatkowo rękawiczki do smartfona doskonale zabezpieczą Cię przed chłodem i wiatrem, który dłonie odczuwają szczególnie mocno. Modele zarówno cieńsze jak i grubsze z powodzeniem wykorzystasz nie tylko w mieście ale również podczas biegania czy wędrówki po górach. Klasyczny krój oraz stonowane kolory sprawią, że rękawiczki do smartfona wykorzystasz również w mieście, do codziennych stylizacji.

Czym różnią się rękawiczki dotykowe do smartfona od klasycznych modeli?

Rękawiczki określane mianem "do smartfona" posiadają dokładnie te same walory, jeśli chodzi o zabezpieczenie przed niesprzyjającymi warunkami, co klasyczne modele. Ich różnica polega jedynie na tym, że wyposażono je w elementy przewodzące zlokalizowane na opuszkach palców, zazwyczaj palcu wskazującym. Tym samym przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych rękawiczki do smartfona zapewnią Ci optymalny komfort termiczny oraz ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowym atutem będzie możliwość obsługi ekranów dotykowych, co docenisz zwłaszcza w bardzo niskich temperaturach.

Jak wykonane są rękawiczki do obsługi smartfona?

Przede wszystkim są skrojone w taki sposób, by zapewnić Ci maksymalną wygodę oraz swobodę ruchów. Pięciopalczasta konstrukcja zachowuje mobilność dłoni oraz nie ogranicza Twoich zdolności chwytnych. Dodatkowo opuszki palców przystosowano tak, by były kompatybilne z ekranami ciekłokrystalicznymi. Dzięki temu bez przeszkód możemy używać smartfony oraz tablety bez ściągania rękawiczek z dłoni. Rękawiczki do smartfona znajdziesz w wersjach na zimę oraz na pory przejściowe. Zimowe rękawiczki cechują się doskonałej jakości membranami, które chronią Twoje dłonie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto mają syntetyczną ocieplinę, która skutecznie izoluje dłonie od chłodu zapewniając Ci w ten sposób optymalny komfort termiczny. Lżejsze modele z kolei cechują się wysoką elastycznością oraz doskonałym dopasowaniem do dłoni. Świetnie przylegający, również elastyczny ściągacz sprawia, że do rękawicy nie dostaje się śnieg, deszcz, czy wiatr.

Rękawiczki dotykowe do smartfona w 8a.pl

W naszym sklepie górskim znajdziesz rękawiczki do smartfona idealne na co dzień, w czasie spacerów, treningów biegowych czy do bardziej zaawansowanych trekkingów. Każdy model zaprojektowano tak, by zapewnić Ci maksymalną wygodę oraz komfort w trakcie użytkowania. Niezwykle ważnym parametrem, o którym warto wspomnieć jest doskonała oddychalność wykorzystanych membran i materiałów. Oznacza to, że nawet podczas aktywności fizycznej, kiedy nasze dłonie narażone są na przegrzanie, wilgoć przez nie wyprodukowana jest momentalnie odprowadzana na zewnątrz. Rękawiczki do smartfona zajmują mało miejsca, są kompaktowe oraz lekkie. Właściwy profil i odpowiednio elastyczny materiał są gwarancją idealnego dopasowania, a co za tym idzie termoaktywnego działania.

Ponieważ rękawiczki do smartfona wykonane są z syntetycznych materiałów, dłonie nie są narażone na przegrzanie. Specjalnie opracowane tkaniny z grupy poliamidów pozwalają na zapewnienie maksymalnej oddychalności. Podczas codziennych zimowych aktywności czy spacerów klimat przy skórze pozostanie przyjemny, a przemoczone deszczem czy śniegiem materiały wyschną szybko bez zbędnych zabiegów. Wybierz model idealny dla siebie dopasowując do swoich preferencji krój oraz stopień izolacyjności. Ciepłe rękawice z syntetyczną ociepliną docenią zmarzluchy oraz osoby o słabym krążeniu, których dłonie zawsze pozostają zimne. Dobrze izolowane rękawiczki do smartfona to również świetny wybór na zimę. W ofercie sklepu 8a.pl znajdziesz szereg modeli wiodących outdoorowych producentów, jak The North Face, Black Diamond, Extremities, czy Kombi. Zaskoczy Cię ich wysoka jakość oraz doskonałe parametry.