top

Rękawice GORE-TEX Rab

Rękawice GORE-TEX Rab wykonane są z doskonale oddychającej membrany z wysokimi parametrami nieprzemakalności. To obowiązkowe wyposażenie każdego turysty górskiego oraz narciarza.
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

Wyczyść

Rękawice GORE-TEX Rab — świetny wybór na górskie warunki

Poszukujesz rękawiczek Rab, które zapewnią ci nie tylko komfort termiczny, ale również ochronę przed przemoczeniem? Modelu, który dzielnie zniesie trudy podczas ekstremalnej pogody? Doskonałym wyborem będzie produkt wyposażony w cenioną i sprawdzoną w każdych warunkach membranę GORE-TEX®. Wysoka jakość wykonania, wykorzystanie wyłącznie najlepszych jakościowo materiałów i doskonała funkcjonalność to znaki rozpoznawcze brytyjskiej marki Rab. Rękawice GORE-TEX Rab sprawdzą się podczas zimowych trekkingów, alpinizmu, czy jazdy na nartach. Nie bez znaczenia jest również wykorzystanie w tych zaawansowanych modelach syntetycznych ocieplin z rodziny PrimaLoft®, które zapewniają ochronę przed wychłodzeniem. Marka jest ponadto jednym z pierwszych producentów z branży outdoor, który osiągnął status firmy neutralnej węglowo. Dzięki temu wybór rękawiczek GORE-TEX tej marki będzie strzałem w dziesiątkę! W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór rękawic tego uznanego producenta. Zarówno męskie, jak i damskie modele pozwolą na dopasowanie odpowiedniego rozmiaru do wielkości naszych dłoni!

Nowoczesna membrana kluczem do maksymalnego komfortu

Rękawice GORE-TEX Rab świetnie spiszą się w trudnych warunkach! Zastosowanie nowoczesnej membrany sprawi, że nasze dłonie będą nie tylko chronione przed wychłodzeniem, ale również wiatrem i opadami atmosferycznymi. Membrana GORE-TEX® jest bowiem w stanie całkowicie zablokować wychładzający wpływ wiatru. Pojedyncze pory mają taką wielkość, że woda w stanie ciekłym nie jest w stanie się przez nie przedrzeć. Dzięki temu nasze dłonie są chronione przed opadami śniegu, czy marznącego deszczu. Rękawiczki GORE-TEX zapewniają również niezbędną podczas wysiłku oddychalność. Dzięki niej pot powstały na skórze podczas wysiłku jest sprawnie i skutecznie odparowywany. Rękawice GORE-TEX Rab zapewniają dzięki temu komfortowe uczucie suchości i ciepła. Chroniąc nasze dłonie przed wychłodzeniem i przemoczeniem, które w konsekwencji mogłoby prowadzić do powstawania niebezpiecznych odmrożeń. Na uwagę zasługuje również zastosowana ocieplina. Wypełnienie PrimaLoft® pomimo swojej lekkości doskonale izoluje od chłodu i w przeciwieństwie do naturalnego puchu nie traci swoich właściwości w kontakcie z wilgocią.