top

Rękawice GORE-TEX Kombi

Rękawice GORE-TEX Kombi ® to modele, które chwalą sobie zimowi piechurzy, narciarze oraz wspinacze. Nieprzemakalne, z syntetyczną ociepliną oraz licznymi wzmocnieniami dbają o komfort termiczny Twoich dłoni.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Rękawice GORE-TEX Kombi gwarancją pełnej ochrony

Nadchodzi zima, a ty czekasz ze zniecierpliwieniem na pierwsze opady śniegu? W wolnych chwilach biegasz? Jeździsz na nartach? A może planujesz rodzinne skitury? Jeśli choć na jedno z poprzednich pytań odpowiedź była twierdząca, cóż, czas zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Niezwykle istotnym elementem są w tym przypadku niewielkie akcesoria, jak ciepła czapka i funkcjonalne rękawice! A jeśli już o tych mowa to musisz sprawdzić rękawice GORE-TEX Kombi! Te modele zapewniają maksymalną i kompleksową ochronę dłoni przed negatywnymi skutkami aktywności w niskich temperaturach! Nie ma bowiem mowy o komforcie podczas wysiłku, kiedy nasza odzież nie spełnia podstawowych założeń. Rękawiczki muszą być odpowiednio ciepłe i przede wszystkim suche wewnątrz! W ofercie marki znajdziesz wiele modeli o różnym przeznaczeniu od lekkich modeli biegowych po specjalistyczne rękawice narciarskie Kombi.

Membrana GTX niezbędna w górach funkcjonalność

Rękawice GORE-TEX Kombi to od lat gwarancja najwyższej jakości. Sięgnięcie po tę niezwykle sprawdzoną technologię sprawiło, że nasze dłonie będą chronione w bezkompromisowy sposób! Rękawiczki zabezpieczą nas bowiem przed przemoczeniem i przewianiem. Sprawdzą się dzięki temu podczas aktywności w niesprzyjających zimowych warunkach. Co więcej, ich wysoka oddychalność pozwoli na sprawne odparowywanie wilgoci powstałej wewnątrz rękawic. Nie ma bowiem nic bardziej irytującego niż mokre dłonie. Część chwytna to z kolei wyłącznie wysokojakościowe materiały, które pozwalają na zachowanie pewnego chwytu naszych trekkingowych, biegowych, czy narciarskich kijów! Rękawice GORE-TEX Kombi posiadają również nowoczesne rozwiązania w kwestii ocieplin. Dzięki temu nasze dłonie są równie skutecznie chronione przed utratą ich optymalnej temperatury! Rękawice tej cenionej marki są więc doskonałym wyborem, niezależnie od twoich górskich planów!

Sprawdź rękawice GORE-TEX Kombi w sklepie 8a.pl!

W ofercie naszego sklepu internetowego z pewnością znajdziesz rękawice, jakich potrzebujesz. Oferta tego uznanego producenta sprawi, że łatwo dobierzesz odpowiedni model do swoich planów, preferencji i przede wszystkim wielkości dłoni. Modele wykorzystujące nowoczesne membrany z rodziny GTX to strzał w dziesiątkę podczas wymagających warunków. W kolekcji znajdziecie zarówno damskie, jak i męskie rękawice GORE-TEX Kombi.