top

Rękawice narciarskie Kombi

Rękawice narciarskie Kombi ® sprawdzą się zarówno na stoku jak i w trakcie freeridu, czy trekkingu. Wodoodporność, którą zapewnia membrana w połączeniu z wysokiej jakości ociepliną dba o komfort Twoich dłoni.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

Rękawice narciarskie Kombi doskonałym wyborem na każdą pogodę

Firma Kombi to bez wątpienia jeden z najbardziej cenionych producentów akcesoriów zimowych. Rękawiczki Kombi to gwarancja najwyższego poziomu jakości wykonania. Bez względu na to, do jakiej aktywności przygotowywany jest dany model, marka zawsze stawia na maksymalny komfort termiczny. Rękawice narciarskie Kombi to szeroki wybór produktów o różnej termice, które sprawdzą się w szerokim spektrum górskich warunków. Z powodzeniem dobierzesz więc model do swoich planów i na temperatury, w jakich przyjdzie ci jeździć. Marka wykorzystuje w swych projektach wiele autorskich, jak i dostarczonych przez zewnętrznych partnerów technologii, które mają za zadanie kompleksowo chronić nas przed dyskomfortem. Rękawiczki sprawdzą się jednak nie tylko podczas jazdy na nartach, ale również w trakcie zimowych trekkingów, czy snowboardingu. Ergonomiczny krój zapewni na dobry chwyt kijów. Rękawice narciarskie Kombi w sklepie 8a.pl dostępne są w wielu modelach i wersjach. Każdy więc dobierze rękawice do wielkości swoich dłoni i górskich planów.

Membrana kluczem do ochrony przed wychłodzeniem

Rękawice narciarskie Kombi wykorzystują w swej konstrukcji membrany dostarczane przez GORE-TEX®. Dzięki temu nasze dłonie są chronione przed wiatrem i opadami śniegu, czy marznącego deszczu. Membrana za sprawą swej specjalnej struktury skutecznie blokuje podmuchy wiatru podczas jazdy. Nie pozwala również na przemoczenie rękawic i dostanie się wody do ich wnętrza. Membrana zapewnia również doskonałą oddychalność konstrukcji. Efektem tego jest zachowanie przez nasze dłonie komfortowego uczucia suchości, ponieważ pot powstały na skórze podczas wysiłku jest szybko odparowywany. Rękawice narciarskie Kombi są również wyjątkowo ciepłe. Producent sięga w tym przypadku po ociepliny od marki PrimaLoft®. To rozwiązanie skutecznie izoluje od chłodu, ma właściwości izolacyjne zbliżone do naturalnego puchu. W przeciwieństwie do niego jest jednak odporne na działanie wilgoci i nie traci swych właściwości izolacyjnych w kontakcie z nią. Dzięki powyższym cechom rękawice na narty tej uznanej marki kompleksowo chronią nasze dłonie przed wychłodzeniem i przemoczeniem, które mogłyby doprowadzić do niebezpiecznych odmrożeń.