top

Real Turmat

Real Turmat to marka liofilizatów przygotowanych specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach outdooru, W ofercie znajduje się szeroki wybór dań, od pożywnych śniadań i obiadów po rozgrzewające zupy. Posiłki liofilizowane Real Turmat od Drytech to doskonały wybór na każdą wycieczkę.
Zobacz jako Siatka Lista

23 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

23 Produkty

na stronę
Wyczyść

Real Turmat – liofilizaty o wyjątkowym smaku

Sekret marki Real Turmat tkwi przede wszystkim w procesie zamrażania żywności. Oczywiście podstawą musi być odpowiednio przygotowany posiłek, który jest najpierw w tradycyjny sposób gotowany. Wybierane są tylko najwyższej jakości składniki, dzięki czemu uzyskuje się naprawdę wyjątkowe danie. Jednak aby zachować na długi czas jego wszystkie właściwości, włącznie ze smakiem i strukturą, niezbędne jest pozbycie się z niej niemal całej wody w ściśle kontrolowanych warunkach. Tak naprawdę szczegóły tego procesu są znane tylko pracownikom marki Real Turmat oraz instytucjom kontrolującym firmy produkujące żywność. Na zewnątrz ujawniane są tylko ogólne wytyczne co do procesu. Najpierw żywność jest błyskawicznie zamrażana w bardzo niskiej temperaturze. Kluczowy w tym procesie jest czas. Im szybciej żywność zamarznie tym lepiej. Następnie temperatura jest bardzo powoli podnoszona. Taki zabieg sprawia, że z żywności odparowuje niemal cała woda. Jednocześnie nie traci ona smaku, struktury, zapachu czy wartości odżywczych. To po prostu wyjątkowa żywność liofilizowana Real Turmat.

Historia producenta Drytech

Żeby powstała linia produktów Real Turmat, najpierw musiał narodzić się Drytech. Iskrą okazał się rok 1989, kiedy to Rolf Hansen jadł niezwykle smaczny gulasz przygotowany przez jego żonę. Zastanawiał się, czy jest jakiś sposób na to, aby takim samym gulaszem mógł się rozkoszować nawet wtedy, kiedy będzie akurat na wyjeździe daleko od domu. Chodziło przy tym nie tylko o zachowanie zdatności do spożycia, ale przede wszystkim wyjątkowego smaku, a także perfekcyjnej struktury posiłku, z kawałkami mięsa czy warzyw. Tak się złożyło, że Rolf Hansen był ekspertem w zakresie technologii mrożenia żywności. Do wyznaczonego celu pozostawała jednak długa droga i wiele do zrobienia. Od tego wieczora garaż Rolfa zmienił się w istne laboratorium, a on sam odkrywał tajniki liofilizowania żywności. Tak powstał producent żywności liofilizowanej Drytech oraz jego wyspecjalizowane liofilizaty Real Turmat przeznaczone dla wszystkich miłośników outdooru i gór. Dziś posiłkami norweskiej marki cieszą się tysiące osób na całym świecie. Perfekcyjnie przygotowane posiłki są przyrządzane zarówno na mroźnych szczytach, jak i w upalnych tropikach.

Kup posiłki liofilizowane Real Turmat w sklepie 8a.pl online

W naszej ofercie zapewniamy szeroki wybór posiłków liofilizowanych norweskiego producenta. Wśród nich znajdują się zarówno klasyczne norweskie dania, jak i nowoczesne podejście do kuchni skandynawskiej. Tym, czego możesz być pewien wybierają posiłki liofilizowane Real Turmat jest to, że zostały one przygotowane z najwyższej jakości składników. Ryby z północnych łowisk, świeże warzywa i owoce – wszystkie one są dostarczane sezonowo do producenta, aby posiłki powstawały z jak najświeższych produktów. Optymalny dobór wartości odżywczych sprawia, że dania Real Turmat są nie tylko sycące i smaczne, ale też przede wszystkim zdrowe. Jeśli poszukujesz wygodnego w przygotowaniu i niestandardowego jedzenia na krótką wycieczkę, czy dłuższą wyprawę, to liofilizaty norweskiej marki świetnie sprawdzą się w tej roli. I koniecznie musisz spróbować wyjątkowego gulaszu, od którego zaczęła się historia Real Turmat!